|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razlika med Apatamil Prematil in Pre
5.4.2008 19:26:34   
Lana in Lučka
Živjo

Potreboval bi nasvet nekoga,ki ve kako se zadevi streže.
Do sedaj imamo L&L na Aptamil Prematil.
Danes sem bil v sosednji Avstriji,kjer pa sem opazil,da imajo Aptamil Pre,kot hrano nedonošenčke.
Aptamila Prematila tam nimajo,pa me zanima razlika.( v ceni je razlika očitna)
Na strani Kolinske pa sem zasledil,da je bil nekoč Aptamil Pre,sedaj pa je to
Aptamil 1 IMMUNOFORTIS
Bi  bilo primerno zamenjati Prematil s Pre
Teža deklic je 2400g

hvala na odgovoru

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razlika med Apatamil Prematil in Pre
5.4.2008 20:09:24   
vesel
Glej.Mojauser posted image se je rodila s težo 2430g v 37t3/7.In sem šla direkt na Aptamil1.Nisem pa kupila Aptami Pre,ker so rekli,da je baje to eno in ista zadeva-mogoče za malenkost lažja.Ko sem bla na Aptamil1 je mojauser posted image  čist normalno prenašala do 1.5 m.Pol so se pa začeli kr hudi krči.In sm zamenjala mleko isto od Milupe-MILUMIL-bolj hranjljivo in je blo takoj boljše in ni bilo več sledu o hudih krčih.
Lahko zamenjaš! Pomoje nemore bit kj narobe!! LP

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Lana in Lučka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razlika med Apatamil Prematil in Pre
5.4.2008 20:41:42   
Lana in Lučka
Zdaj sem spet brskal na Kolinskini strani in našel podatke o vsebnosti ene in druge,
vse kaže da bomo vsaj še en čas ostali na Prematilu,saj je dosti bolj hranilen kot
Pre oz. Aptamil 1 Immunofortis.Kasneje  ko pridobita na teži pa menjamo.
Hvala na odgovoru
lp

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razlika med Apatamil Prematil in Pre
5.4.2008 21:17:59   
saša80
nam je pediatrinja rekla, da moramo aptamil prematil uporabljat dokler otroka ne dosežeta 3500g

(odgovor članu Lana in Lučka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razlika med Apatamil Prematil in Pre
6.4.2008 16:06:02   
Lana in Lučka
Ja, tako smo se tudi mi odločili,ko bo dosežena takšna teža,bomo priklopili na Aptamil Pre.
Je pa zanimivo,da to hrano priporočajo v sosednji Avstriji,kot hrano za nedonošenčke,tam namreč Prematila ne prodajajouser posted image

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razlika med Apatamil Prematil in Pre
6.4.2008 20:17:23   
karmyka
Oljla
Mi smo tudi najprej uporablajali aptamil prematil za nedonošenčeke nekje od dveh kg, ko smo prišli domov pa nekje do treh kilogramov potem pa smo se prestavili na aptamil imunnofortis 1  uporablajmo ga že nekje 3 mesece in moram povedat da smo res zelo zadovoljni z njim in ga ne bi zamenjali pupi se pridno redita sta zdravi in tudi od takrat naprej ko ko smo začeli uporablajti aptamil imunnofortis prespita celo noč.  user posted image

(odgovor članu Lana in Lučka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?