|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   morfologija- dr. pelkičeva
8.4.2008 22:33:42   
Anonimen
Zanima me kako ste bile zadovoljne z dr. Pelkičevo pri morfologiji. Ali ima 3d ultrazvok?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: morfologija- dr. pelkičeva
9.4.2008 7:20:39   
žarnica
Jaz sem bila sicer pri njej na NS,pa je bila zelo vredu,prijazna,vse je razložila in ker hčerkica ni bila prav obrnjena,naju je poslala na sprehod po MB. Sva prišla čez 15min nazaj,je še enkrat vse pregledala. Posnela nama je na CD,filčke,slike, Vse skupaj sem bila na UZ več kot 1h. Se mi pa zdi,da nima 3D.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: morfologija- dr. pelkičeva
9.4.2008 7:28:26   
zana21
Ojla,dr.Pelkiceva je moja osebna ginekologinja in lahko samo recem,da je ta oseba na prvem mestu clovek,sele nato zdravnik.
Ja in tudi 3d ima v svoji privat ambulanti,kjer izvaja nuhalno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: morfologija- dr. pelkičeva
9.4.2008 10:16:09   
Čmrlika
Dr. pelkičeva.....ni besed sk aterimi bi jo lahko tolko hvalila kot si v resnici zasluži...sem bila pri njej na nuhalni, in res samo pohvalno...pol ure se nam je posvečala, vsako stvar vsaj trikrat premerla, razložla, posnela na dvd...krasna ženska in super zdravnica! user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu zana21)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: morfologija- dr. pelkičeva
9.4.2008 10:41:40   
wonderland
Tudi jaz sem bila pri dr.Pelkicevi in sem bila nad njo izredno navdusena. Prijetna, prijazna, pozorna, strokovna, vidi se ji da ima zelo veliko izkusenj in da dela to s srcem. Res odlicna in jo vsaki priporocam, ker si res vzame cas in ti razlozi vse kar moras vedeti!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: morfologija- dr. pelkičeva
9.4.2008 10:46:45   
Janice1
tudi jaz sem bila pri dr. Pelkičevi in samo lahko rečem, zakaj ni več takšnih ginekologov/ginekologinj.Bila sem pri njej na nuhalni in tako kot je rekla Čmrlika vse je 3x preverila, si vzela čas tudi za vprašanja, dala slikce, skratka zelo priporočam.

(odgovor članu wonderland)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: morfologija- dr. pelkičeva
9.4.2008 11:46:08   
bodoča
jaz sem bila tudi pri dr. Pelkičevi, najprej na nuhalni in potem še na morfologiji. si ful vzame čas in vse razloži, posname cd, slikice,... za 3D nisem 100% al ga ima al ne.
je bila pa na morfologiji ful fajn, se ji je zdelo, da nekaj ne štima najbolj, pa ni bila prepričana, če ni samo otroček mlajši in še ne tako razvit, me je naročla še 1x (brezplačno) na morfologijo.

vse pohvale!!! user posted image

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Janice1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: morfologija- dr. pelkičeva
9.4.2008 12:49:05   
trnuljčica
Zelo ti jo priporočam iz lastnih izkušenj. Tudi ena od najbolj strokovnih v Mb. Kar so punce napisale drži.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
9.4.2008 17:06:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu trnuljčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?