|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dabroston tablete
26.1.2009 18:33:04   
lily28
Pozdravljene,
sem nova na forumu in sem noseca malo vec kot mesec dni.
imam eno prosnjo, in sicer potrebujem dabroston tabete zaradi rjavih izcedkov.
Prosila bi vse ce imate kaksno skatlo ali pa ne celo, ce mi jo
lahko posljete, tudi proti placilu, samo da bi jih dobila.

ce jih ima katera naj mi pise v zasebno sporocilo, kjer bo dobila moj naslov.

Hvala vsem skupaj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dabroston tablete
26.1.2009 18:42:11   
Dali*
a ti bi jih jemala kar brez posveta pri ginekologuuser posted image user posted image user posted image ...ne delaj panike...jaz sem imela zelo rizično sploh na začetku in mi jih G ni predpisala...sedaj pa mam še 50 dni do PDP in je vse super...bodi bolj pozitivna...saj ti ne bo otročiček nikamor ušel...

(odgovor članu lily28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dabroston tablete
26.1.2009 19:00:15   
Anonimen
Dali, mogoče jih ima pa lily predpisane, ampak ima probleme, ker se jih ne dobi?user posted image

Lily, predlagam, da greš k G in naj ti predpiše druge tablete, ki imajo isti učinek.

(odgovor članu Dali*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dabroston tablete
26.1.2009 19:18:15   
detelja
lily28 če ti je gin. predlagal dabroston ga prosi naj ti napiše bel recept pa pojdi čez mejo, sicer boš morala plačat, ampak brez belega recepta ne dobiš...jaz sem tudi dabroston jemala nekje do 5 meseca, 4 tbl. na dan mi je pa bilo po teh tbl tako slabo, da sem mislila, da bom umrla...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?