|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pozdravček
18.4.2008 14:14:33   
teičy
Lep sončen pozdravček vsem uporabnicam portala, posebno pa tistim, ki si želijo v kratkem postati mamice user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pozdravček
18.4.2008 14:31:06   
M1987
POZDRAVČEK TUDI TEBI IN OSTALIM BODOČIM MAMICAM user posted image user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu teičy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pozdravček
18.4.2008 14:36:39   
teičy
lepo, čestitam. user posted image
Drugače pa sem jaz še čisto nova tuki in upam da se bom znašla....user posted image

Kdaj pa pričakujeta?

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pozdravček
18.4.2008 14:41:20   
M1987
MI ŠE DELAMO NA TEM, DA BOMO POTEM PRIČAKOVALI user posted image  NAJ TI POVEM DA JE RR FUL DOBER PORTAL, LE VČASIH ZNAŠ NALETETI NA KAKŠNO NESRAMNO UPORABNICO user posted image  UPAM DA TI BO LEPO Z NAMI user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu teičy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pozdravček
18.4.2008 14:44:33   
teičy
upam, da bo takih nesramnih čim manj in da nama bo uspelo čim prej naredit kakšno štručkouser posted image

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pozdravček
18.4.2008 15:12:05   
liam
IZVIRNO SPOROČILO: teičy

upam, da bo takih nesramnih čim manj in da nama bo uspelo čim prej naredit kakšno štručkouser posted image



Pod tale post se pa zelo hitro podpišemuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu teičy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pozdravček
18.4.2008 16:30:45   
nena1978
Pozdravljene,

tudi jaz sem nova tuki, tako da tudi jaz upam, da se bom znašla.... no, tudi midva sva začela user posted image da bi dobila svojega user posted image . lani sva imela nekaj smole, povezane  z user posted image , ampak verjamem, da nama bo letos uspelo in da bo vse ok!

Pozdravcek


(odgovor članu teičy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pozdravček
18.4.2008 16:34:52   
Rakica_80
Ciao Teičy,......naj ti bo čim lepše med nami in da zveš čim več informacij od nas in mi od tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Želim ti čim prj lepouser posted image in majhnegauser posted image !

(odgovor članu nena1978)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pozdravček
18.4.2008 16:39:47   
aqua77
Oj,

še jaz da se malo javim. Sem bila kakšen teden of RR, ker sem bila zelo slabe volje. Mi je mal na psiho udarlo, to da nam nič ne rata. Ampak je že malo boljše. V ponedeljek grem po nove informacije k G. Upam da bo vzpodbudno.
Vsem pa veliko sreče....

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pozdravček
18.4.2008 16:43:02   
Rakica_80
user posted image user posted image user posted image Katalina, vsi smo mi malo psihično odleteli,user posted image user posted image user posted image ....ampak mislim da je to čisto normalno po vsem tem kar prestajamo,kaj neuser posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pozdravček
18.4.2008 17:24:42   
teičy
Punce, mislim da ima pri tem zelo velik vpliv psiha, tako kot na vse osatlo v življenju. Naj še vam zaupam stari dobri babičin rek- ona vedno pravi, da naj z dragim po večerji ali kosilu spijeva en kozarček rdečega vinčka (za boljšo kri seveda, da ne bo kdo narobe razumel, da naju navaja k alkoholizmuuser posted image ), tako se bova fajn sprostila in veselo na delouser posted image . To bo sigurno delovalo. Hm, tako vsaj pravi izkušena babicauser posted image .

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pozdravček
18.4.2008 17:27:30   
teičy
BEBIII hvalauser posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pozdravček
18.4.2008 18:11:16   
Rakica_80
Vidim da si iz Kopra.........iz centra ali okolica?
Jaz sem center blizu Vojkovegauser posted image user posted image

(odgovor članu teičy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pozdravček
18.4.2008 18:12:02   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Ciao Teičy,......naj ti bo čim lepše med nami in da zveš čim več informacij od nas in mi od tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Želim ti čim prj lepouser posted image in majhnegauser posted image !
se podpišemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pozdravček
18.4.2008 23:12:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Ciao Teičy,......naj ti bo čim lepše med nami in da zveš čim več informacij od nas in mi od tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Želim ti čim prj lepouser posted image in majhnegauser posted image !
se podpišemuser posted image user posted image user posted image


Js tudiuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pozdravček
18.4.2008 23:32:34   
rija
čeprav sodim v rubriko "nesramnih" uporabnicuser posted image  vam želim čimprej trebuhe, da si ne boste videle prstov na nogah user posted image

da pa ne boste po nepotrebnem najedale pred časom, vam prilepim strašno fajn pripomoček

http://www.koledarcek.com/

zračunajte si dan M user posted image  ali kakorkoli že....in beremo se po tem dnevu user posted image

srečno vsem.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?