|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ugodno - posteljice, voziček,...
10.2.2005 15:16:54   
Anonimen
...v Rutarju! Oz. v Rutar diskont.

8)otroška posteljica 120x60, naravno lakirana (navadna pač, ''rešetke'', ni videt, da bi bilo nastavljivo dno, piše pa tudi ne nič) 12990sit (gotovina) ali 1083sit mesečno/12obrokov

8)vzmetnica za posteljico 120x60, bombažna prevleka, penasta masa 6 cm debela 3990sit (gotovina) ali 333sit mesečno/12 obrokov

8)postelja (na pol pograd- tisto, ko je spodaj še prostor za igrače ali pa kaj podobnega, al pa za igrat) masiven bor, brez režetke(???) iz letev, vklj. set blaga (okna itd.) Š/V/G 208/114/102 19990sit (gotovina) ali 1666sit mesečno/12 obrokov

8) 4 kolesnik (ne piše kakšen, izgleda pa fajn, kolesa izgledajo napihljiva, košara za nakupovanje, vreča oz. nekaj podobnega :)) 49.990 sit (Rutar)

8)termovka -dvojna 990 sit (Rutar)
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ugodno - posteljice, voziček,...
10.2.2005 15:20:18   
kimi
čez ta rutar sem slišala že toliko lsabih komplimentov da mene prav nič ne mika nakupovanje tam

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ugodno - posteljice, voziček,...
10.2.2005 15:20:42   
kimi
slabih sem mislila

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ugodno - posteljice, voziček,...
10.2.2005 16:53:48   
Annny
Jaz sem pa danes gledala njihov letak in me je zamikal nek lateks jogi, ki stane 94 jurjev..8)8) A katera ve, kakšna je kvaliteta, da se ne bi nasr...?:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ugodno - posteljice, voziček,...
10.2.2005 16:57:48   
kimi
Annny z jogijem verjetno ne bo nič slišala sem a kar pozabijo dostavit par stvari. Pri prijateljici so naročili kuhinjo in so jih morali 3 krat poklicati da so jim še dele prinesli ki so jih pozabili dati zraven. Slišala sem pa tudi da kvaliteta ni ok

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ugodno - posteljice, voziček,...
10.2.2005 18:00:41   
Annny
Potem je pa res obup..pa niti ni tako poceni in ugodno, kot se hvalijo in reklamirajo..:zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ugodno - posteljice, voziček,...
10.2.2005 19:32:57   
malika
Jaz pa imam ful stvari iz Rutarja, in lahko rečem samo dobro. Res pa je, da kupujemo izdelke iz pravega masivnega lesa in ne iverke( ne v diskontu), mogoče pa imamo zato srečo? :zmeden2::bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ugodno - posteljice, voziček,...
10.2.2005 21:06:16   
Anonimen
rutar:zmeden:....buuu:ups:

ne ce je varjanta raje kaj druga ,ce pa res ni druga..pa s tezkim srcem rutar..ampak res pod silo:zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?