|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mreža za na voziček
11.4.2008 11:11:44   
lokvanj
Ali mi lahko katera pove kje se da kupiti vrečo za na voziček (tiste mrežaste). Imamo namreč Quinny zappa in me malo moti ker nima nobene odlagalne površine (oziroma košare). Kako ste se znašle ve?
Razmišljala sem o nakupu te mrežaste vreče, pa niti ne vem kje se da kupiti, niti mi ni pretirano všeč. Ampak nekam je treba odložiti šaro ane?!user posted image
Prosim za nasvet.

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 12.4.2008 11:03:30 >


_____________________________

lokvanj
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KJE KUPITI...
11.4.2008 11:13:02   
kofetek2010
v Müllerju, ampak ti ne priporočam, da daš notr kaj težjega, ker se bo voziček prekucnil user posted image

(odgovor članu lokvanj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KJE KUPITI...
11.4.2008 12:36:13   
Naja30
V mullerju sem jih vidla.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KJE KUPITI...
11.4.2008 13:37:29   
aluš
Če misliš tisto za spodaj, da je kot košarca (ne tisto, ki jo na ročaje obesiš in te potem po kolenih "tolče"), sem jo jaz v zadnjo pred dvemi leti kupila v Avstriji v Toys-u. So imeli kar nekaj vrst oz. variant (glede velikosti, gostote oz. trdote, pa koliko in kje so ježki oz. "halčki" za pripet na voziček).

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KJE KUPITI...
12.4.2008 8:36:03   
lokvanj
Hvala za odgovore. ja mislila sem tisto ki jo obesiš na ročaje. Jo rabim samo za odložiti robčke (sej veste, navadne, pa une čistilne, skratka za čisto "lahke "stvari).
Torej gremo v Müllerja...user posted image

_____________________________

lokvanj

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?