|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vloga za otroški dodatek - kaj vpišete
10.4.2008 22:45:05   
Mišni
Zanima me, ali v Vlogi za uveljavitev pravice do otroškega dodatka dejansko izpolnjujete vse tiste rubrike ali samo priložite odločbe dohodnin? Čeprav tudi to ne vem, zakaj je sploh treba.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vloga za otroški dodatek - kaj vpišete
10.4.2008 22:58:35   
Lunc_a
Po moje je zdaj tudi to,da samo obkljukaš da se strinjaš da oni vse pridobijo in tebi ni treba več nič

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vloga za otroški dodatek - kaj vpišete
10.4.2008 23:08:22   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

Po moje je zdaj tudi to,da samo obkljukaš da se strinjaš da oni vse pridobijo in tebi ni treba več nič


Sem jaz tudi točno to mislila, ampak sploh ni nobene take rubrike, kjer bi to lahko naredil.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vloga za otroški dodatek - kaj vpišete
10.4.2008 23:20:49   
benika
Jaz sem priložila odločbo o dohodnini, vse ostalo pa obkljukala.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vloga za otroški dodatek - kaj vpišete
11.4.2008 7:27:23   
Maxica
Jaz ponavadi kar pridno vse izpolnim.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vloga za otroški dodatek - kaj vpišete
11.4.2008 7:32:59   
srki
Jaz tudi. Pa podvizat se moram, do 30. aprila imam čas.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vloga za otroški dodatek - kaj vpišete
11.4.2008 8:48:36   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Jaz sem priložila odločbo o dohodnini, vse ostalo pa obkljukala.


Katero odločbo si pa priložila? Za leto 2006 ali že ta novo, če si jo že dobila?

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vloga za otroški dodatek - kaj vpišete
11.4.2008 14:19:02   
ona
Jaz imam tud za oddat do 30.4.in sem se šla malo pozanimat na socialno,kjer so mi rekli,da je najbolje vpisat tiste zneske noter,ki ste jih dobile od delodajalca enkrat januarja,potem če dajete vlogo v aprilu so tej zneski od leta 2007,če bi jo pa do aprila je za leto 2006.
Ne pozabit tudi na znesek obresti,pa četudi ste jih imele samo 10 €!Te zneske,čeprav niso obdavčeni,banka pošlje na davčno,kjer jih pa v dohodnino ne vpisujejo,če so man kot 1000€,se pa tale znesek obračunava pri otroških dodatkih!Skratka,prav pokvarjeno!

Meni se je ravno letos zgodilo,da so me preverjali zgleda in valda lani nisem dala noter zneska obresti za 50€ in letos dobim od socialnega,da sem kao zamolčala podatke in moram nekaj malega vrnit otroških,ker so mi nepravilno izračunali,ker mi teh 50€ niso upoštevali,ker jih jaz logično nisem vpisala....user posted image ,ker mi v dohodnino ni bilo potrebno,saj nisem presegla zneska za obdavčitev!

Torej,bodite pozorne in če nočete vračat,ne pozabte na obresti!Tudi minimalneuser posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vloga za otroški dodatek - kaj vpišete
11.4.2008 18:52:46   
Sibil_
Pri obrestih-velja tudi za otroške obresti, nam so zaračunali še 10 eurov od otroka-katastrofa...user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vloga za otroški dodatek - kaj vpišete
11.4.2008 20:34:20   
benika
Katero odločbo si pa priložila? Za leto 2006 ali že ta novo, če si jo že dobila?


Za 2006, ker letošnje takrat še ni bilouser posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vloga za otroški dodatek - kaj vpišete
13.4.2008 23:11:49   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Jaz imam tud za oddat do 30.4.in sem se šla malo pozanimat na socialno,kjer so mi rekli,da je najbolje vpisat tiste zneske noter,ki ste jih dobile od delodajalca enkrat januarja,potem če dajete vlogo v aprilu so tej zneski od leta 2007,če bi jo pa do aprila je za leto 2006.
Ne pozabit tudi na znesek obresti,pa četudi ste jih imele samo 10 €!


Aha, hvala, potem bom jaz tudi tako naredila. Mož je pa že dobil dohodnino za 2007, bom pa kar tisto priložila, pa je.

Ampak pojma pa nimam, o kakšnih obrestih govoriš?

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vloga za otroški dodatek - kaj vpišete
14.4.2008 12:45:40   
PBJ
Sigurno misli obresti na denarne depozite, če imate kakšno vezavo na banki: hranilno knjižico.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vloga za otroški dodatek - kaj vpišete
14.4.2008 21:25:20   
Mišni
Aha, hvala PBJ.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vloga za otroški dodatek - kaj vpišete
15.4.2008 12:46:43   
felicia
glede osebnega dohodka oz. vseh dohodkov je tako da če oddajaš OD do konec marca daješ dohodke od leta 2006 če pa od aprila naprej pa dohodke od leta 2007 da ne bo katera pomotoma napačne priložila.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?