|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   brcike
14.4.2008 23:33:55   
Anonimen
Punce, sem 5-6. tednov pred rokom, pa o brcah v rebra... ni sledu. Jaz čutim brce skoraj samo levo spodaj pod popkom in to je vse. Včasih kak premikec nogice tudi nad popkom, o kakšni rokoborbi pa ni sledu user posted image  Kaj ima še katera podobno situacijo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: brcike
15.4.2008 5:42:08   
Anonimen
inuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: brcike
15.4.2008 5:47:02   
polma
Jutro! Zakaj misliš, da bi te moral brcat v rebra? To boli ko tristo hudičev-jaz upam da me drugi user posted image ne bo tako suval v rebra kot prvi. Sem imela vse omrtvičeno še kak teden, dva po porodu.
Saj drugače miga, ne se bat da je kaj narobe, pomiri se!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: brcike
15.4.2008 8:44:58   
Netopirčy81
Važn, da user posted image  čutiš. Itak je zdaj že tako velik, da ima malo prostora.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: brcike
15.4.2008 8:55:43   
Ancy
Če čutiš vsaj 10 serij gibov/brc je vse v redu, če se ti zdi da jih ne toliko je dobro da se greš pokazati ginekologu ali v porodnišnico. Drugače pa kot so že omenile, je zdaj plodek že tako velik, da nima več veliko prostora in se težje brca, verjetno težko iztegne roko ali nogo user posted image tako da če ni brc v rebra ni to nič slabega, prej dobro user posted image

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: brcike
15.4.2008 9:18:50   
T.A.Y.A.
Nič ne skrbi, jaz sem 4. tedne pred rokom in čutim gibe samo na tistem mestu, kot navajaš. Važno je samo to, da naštejem 10 gibov od 9.00 do 21.00 ure.

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?