|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fruchtzwerge in podobno??
12.2.2005 7:27:58   
Katjuša & Daša
Jutro!

Mene zanima kdaj ste začele dajat svojim otročkom fruchtzwerge jogurte in podobno. Meni je sicer pediatrinja rekla, da lahko pri 8 mesecih začnem dajat navadni jogurt, ampak le ta gre Daši težko v bušija. No ja včasih ga popapa več kot pol ampak zelo redko.

Hvala za pomoč

Katjuša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Fruchtzwerge in podobno??
12.2.2005 7:58:34   
ZARA
oj, malo po 7 mesecu...ceprav so mi rekli da lahko ze po 6...pol pa vedi,kaj je res!!

(odgovor članu Katjuša & Daša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Fruchtzwerge in podobno??
12.2.2005 8:35:44   
puri
Jaz pri 6,5 mesecih!:)

(odgovor članu Katjuša & Daša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Fruchtzwerge in podobno??
12.2.2005 9:01:01   
Taša
Moja Maša je stara 7 mesecev, pa sem ji že dala jogurt, fruhtswerge, vendar se kar izogibam tem stvarem... Najraje sama doma naredim sadno kašo notri pa zamešam kakšno žlico navadnega jogurta... njami...in nam gre zelo v slast....

(odgovor članu Katjuša & Daša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Fruchtzwerge in podobno??
12.2.2005 10:39:47   
nejcko
jaz sem naši včeraj prvič dala fruhtzwerge, stara pa je 7,5 mes (čez 2 dni). Pa navadno skuto sem ji tudi dala prvič ta teden, jogurta pa še ne.

(odgovor članu Katjuša & Daša)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Fruchtzwerge in podobno??
12.2.2005 11:14:27   
BokiMB
Fruchtzwerge in doma skuhan vanilijev puding sem mu začela dajat že kmalu po 6. mesecu, navadni jogurt, ki sem ga dodala miksanemu sadju, po 8. mesecu, sadne jogurte po 9. mesecu.

(odgovor članu Katjuša & Daša)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Fruchtzwerge in podobno??
12.2.2005 13:27:27   
dory
Mi smo ga prvic poskusli pri petih,pa mu je blo kar vsec...kje so tisti casi:zmeden:

(odgovor članu Katjuša & Daša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Fruchtzwerge in podobno??
12.2.2005 16:55:51   
Anonimen
Pri 6 mesecih.

(odgovor članu Katjuša & Daša)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Fruchtzwerge in podobno??
13.2.2005 12:55:06   
Katjuša & Daša
Punce najlepša hvala za odgovore. Sedaj ji bom brez skrbi dala skutke in jogurte, ker ji gre bolj v tek kot čisto navaden jogurt.

lep sončen dan
Katjuša

(odgovor članu Katjuša & Daša)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Fruchtzwerge in podobno??
13.2.2005 17:48:35   
frutka_
Poskusi v navaden jogurt primešati kakšno sadje. Melona je zelo okusna ali pa mango, banano..karkoli sadnega, morda ji bo bolj teknilo!

Dober tek!

(odgovor članu Katjuša & Daša)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




o brihti
Naša črtica koraka

Se zgodi, da kdaj prav pride, če je imaš malce pre-več. Kako bi glede tega označili sebe?

da, sem dovolj brihtna. (35%)

to je domena mojega partnerja. (3%)

ravno prav, ne preveč, ne premalo, se pa opazi. (30%)

ha, zagotovo vem, da ni dedno! (6%)

ne razumem te ankete. (22%)

sem lepa. (5%)


Število vseh glasov: 186

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!