|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lasje
16.4.2008 22:18:58   
p e p i
Živjo!  Naša je stara 3 leta in ima ful tanke in redke lase,čeprav smo v obeh familijah vsi zelo gostih las.Malo me skrbi a bo tko ostalo ali bo še kaj zraslo?                                                                                                                        
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lasje
17.4.2008 21:41:10   
Bojananika
Naša pri 23m ima tudi lase bolj za vzorec, ampak mislim, da to ni vzrok za skrb, ker pravijo, da kasneje kot zrastejo, lepši bojo. Vsak otrok je osebnost zase in ima svoje značilnosti, eni prej, drugi kasneje.

To je moje mnenje, lp

(odgovor članu p e p i)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lasje
17.4.2008 21:50:48   
jakoLUlana
jaz jih nisem imela do dveh let- le za vzorec, zdaj imam bujne kodre.user posted image

(odgovor članu Bojananika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lasje
18.4.2008 9:27:03   
RoZala
Moj si je bil do prvega leta plešast, do četrtega leta imel tanke lase, zdaj pri 5. letih pa ima goste, da jih je treba redčit user posted image .  Tudi moji so zelo gosti.

(odgovor članu jakoLUlana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lasje
18.4.2008 11:59:21   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Bojananika

pravijo, da kasneje kot zrastejo, lepši bojo.


To tudi jaz pravim. user posted image  Čeprav jih jaz tudi nisem imela do 2h let, pa zdaj nimam ne vem kako lepih.
Moja je stara šele 16m, pa tudi nima kaj veliko las. Kar jih je, so lepi tanki kodrčki.

(odgovor članu Bojananika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?