|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   punčka
16.4.2008 11:27:35   
Anonimen
Danes sem imela ultrazvok.Noseča sem 33/3!Za vsako,ko sem imela ultrazvok mi je moja g rekla,da je fantek.Danes pri 33 tednih pa pove,da bomo imeli punčko.Vseeno sem vesela,normalno,samo da bo vse vredu,ampak mali šokec sem pa doživela to pa priznam.Pa mal zbegane misli imam.Se je pri kateri tudi tako zgodilo?In kaj je na koncu bilo?Fantek ali punčka?Se opravičujem moji zmedenosti,sem še mal čudna.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: punčka
16.4.2008 11:32:12   
vesel
Hehhee

Pri meni je na morfologiji v 20t rekla,da je punčka in je zelo točno ugotovila.
Rodila sem lepo punčko.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: punčka
16.4.2008 11:38:28   
karmar
Jaz pa ne bom vprašala, naj bo presenečenje samo na koncu. Mogoče bi blo tudi pri tebi tako najbolje. Zdaj imaš 50.50.??? Pusti se presenetitiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: punčka
16.4.2008 11:43:32   
Srčekgirll
Ko, sm bla jst na UZ ( ne vem v katerem tednu že) se ni vidlo spola, kr se je user posted image skrival. Zato sm se odločila in šla UZ 3D v 29t, kjer je blo jasno vidt, da bomo meli fantka (komaj čakam, da ga dobim v naročje). Škoda k nis šla na 3D, če te je zanimalo kerga spola je user posted image . Važno, da ko se rodi, da bo zdrav. Srečnouser posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: punčka
16.4.2008 11:47:49   
danijela in taja
meni je na nuhalni v domžalah v 12 t rekla da bo punčka in pol na morfoligija moja Gto potrdila v 21 t in je bla punčka....je pa kolegici skoz govorila da bo fantek do konca...rodila je pa punčko.....je bil kr velik šok....pa sobico sta barvala v modro...moder voziček....cunjice pa vse.....se zgodi.....

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: punčka
16.4.2008 11:49:08   
Aurea
Nekateri G so ravno zaradi takšnih "presenečenj", ki so možna, raje previdni in ne želijo napovedovati spola.
Poznam kar nekaj primerov, ko je punčkam ob porodu "nekaj zraslo" ali fantkom "nekaj odpadlo" user posted image  user posted image  user posted image   

Mogoče je zato bolje biti še nekaj časa v nevednosti in se pustiti presenetiti user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: punčka
16.4.2008 11:59:03   
sasa78
pri sosedovih so videli na ultrazvoku punco, prali roza cunjice (nekaj jih je celo nakupila) - prišel je pa fant! Ja mamica je bila vsa v šoku - tud jaz bi bila, če bi napovedali eno dobili pa drugo. user posted image user posted image user posted image
Moje mnenje: ni važno kaj je samo da je zdravo,

moževo: Ni vašno kaj je samo da je fant zdrav!user posted image user posted image user posted image user posted image

LP

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: punčka
16.4.2008 12:22:13   
nina166
Moji kolegici je g do 8 meseca pravila, da bo fantek, v 8. mesecu pa je iz fanteka naenkrat nastala punčka. Dobila sta potem punčko user posted image

Meni so je sta dva g rekla, da bo fantek, pa tudi sama sem od začetka vedela do bo fant...in je bil user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: punčka
16.4.2008 12:23:41   
TinKiCa1
IZVIRNO SPOROČILO: vesel

Hehhee

Pri meni je na morfologiji v 20t rekla,da je punčka in je zelo točno ugotovila.
Rodila sem lepo punčko.



enako :))


_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: punčka
16.4.2008 13:13:59   
ursalara
No meni so na NS in na morfologiji napovedali puncko in res sem dobila v naročje pravo pravcato princesko!Vem da si sokirana ampak saj ni vaznko kaj bo samo da bo zdravo.

Moj moz pa pravi ni vazno kaj je samo da bo vojsko sluzil!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu TinKiCa1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: punčka
16.4.2008 13:36:42   
kristinaj
zakaj se pa ne pustite presenetit in čakate do konca? določitev spola po uz ni nikoli 100% :=))).


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: punčka
16.4.2008 14:24:36   
neisha80
IZVIRNO SPOROČILO: vesel

Hehhee

Pri meni je na morfologiji v 20t rekla,da je punčka in je zelo točno ugotovila.
Rodila sem lepo punčko.
enako je bilo pri meni..user posted image

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: punčka
16.4.2008 16:32:07   
pf
Moji znanki so tudi do osmega meseca govorili, da bo punčka in to na vseh pregledih. Ker so pričakovali pupo so tudi vse nakupili bolj za punčko, par dni pred porodom pa so ji povedali, da je fantek. Seveda so ga bili veseli, glavno, da je zdrav, ampak šok pa je vseeno.

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: punčka
16.4.2008 20:08:51   
Anonimen
Meni je v 24. tednu rekla ginekologinja, da bo punčka (na UZ mi je še kazala kako to vidi), vendar se je izkazalo, da je fantek...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: punčka
16.4.2008 20:23:18   
Naja30
Meni je G prav ugotovila, da bo punčka. Sam se nisem tak na to zanašala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: punčka
18.4.2008 8:36:35   
Nasara88
Žanka eno vprašanje. Kaj ti je G na UZ pokazala lulčka in je bil morda zamenjan s popkovino, ali pa ti je samo rekla, kaj je sama videla? Meni je G na UZ sama pokazala lulčka, ki se je zelo lepo videl, prav tako pa tudi kasneje na 3D UZ, se je lulček lepo videl. Če bo res fantek bomo pa videli, ko se rodi.

Pozdravčekuser posted image  

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: punčka
18.4.2008 9:21:37   
frutka_
Običajno se zmotijo obratno. Rečejo da je punčka pa je fantekuser posted image .No, mene bi tudi zmedlo, ziher.
Nič, najbolje da čakaš na porod, takrat bo ziher.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: punčka
18.4.2008 10:48:56   
srki
Nič še ne vem, kaj bo, pa verjetno ne bom spraševala, ravno zaradi tega. Drugače pa sem imela v PO cimro, kateri so skozi govorili, da bo fantek, rodila pa je punčko.

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: punčka
18.4.2008 10:50:01   
srki
Ja, seveda da bi bila tudi sama malo zmedena, še prvič, ko sem na koncu vprašala, kaj bo, pa mi je bilo  vseeno, ker je bila prva nosečnost, sem imela tako hecen, čuden občutek.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: punčka
18.4.2008 13:17:10   
Metuljček Cekinček
Pri prvem otroku sem dobila zanesljive podatke o spolu, saj sem bila na amniocentezi.

Zdaj pri drugem pa sem prepričana, da je punčka, čeprav imam morfologijo šele v naslednjem tednu. Počutim se popolnoma drugače kot sem se prvič. Tako sem prepričana vase, da sem prejšnji teden za dojenčico že kupila eno cunjico z motivom Hello Kitty. Bomo videli, če se motim user posted image .

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: punčka
18.4.2008 14:42:07   
Anonimen
Ja sej mi je to omenla,da je najbrž imel otrok popkovino med nogami in je zato mislila,da je fantek.Saj drugače je zelo vredu zdravnica.Bilo ji je pa zelo neprijetno,ko mi je povedala,da je punčka,in da se je zmotla.Parkrat me je vprašala,če sem kej huda.Normalno,da nisem,ampak mal sem pa bila šokirana.Skoz imaš v glavi eno predstavo o otroku,čist sem not padla,da je fantek...Žal pa nisem šla na 3 d ultrazvok.Še dobro pa je,da sem si v sredo ultrazvok plačala,ker drugače mi nobeden ne pripada več do konca.Takrat,ko bi pa rodila,pa nebi bil fant bi pa res misla,da so mi otroka zamenjaliuser posted image .Mal heca,no zdej sem res ful vesela,sin je vredu sprejel novico o sestrici,tak da je ok.Sem se pa zaklela,da če sem še kdaj noseča,za spol definitivno ne bom več vprašala.V prvi nosečnosti mi je prav povedala,zato sem ji pa zdej kr verjela.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: punčka
18.4.2008 14:48:09   
Anonimen
Ena je omenla,da če mi je pokazala lulčka.Ja dvakrat mi ga je,res je bil videt lulček,no bil mu je podoben ja.Očitno je res zamenjala s popkovino.No,da nebi katera mislila,da sem razočarana,ker tok o tem nakladam,ravno obratno,res je najbolš počakat,da rodiš,pol pa ni dvoma več.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?