|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   padu s postlce
19.4.2008 16:23:26   
Sandra*
Jezna sem ko user posted image in to sama nase. S tamavmu sva dons letala okol in ni šel nič spat, ker je bil k sva domov pršla ful tečen, sem ga dala u postlco in šla vn iz sobe. En cajt je ihtov pol je pa zaropotal, prletim v sobo, on pa proti men ihtavo. Tut slučajn mi ni jasn kako je ven pršu, me pa skrbi, da ni odletu direkt na glavo. Star je 20 mescov, tko da od nega n morm nč zvedt. Zdj smo ga umiril in je zaspal. A je možn d bi padu na glavo in nč tulu da ga kj boli, mava pa zran najno postlo, tko da loh da je najprj na postlo padu, pa da k je z nogam na tla d je zaropotal? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: padu s postlce
19.4.2008 16:55:42   
digi
Čuj, če ne kaže kakih sumljivih znakov se ne bi sekirala.... Sicer pa me nič ne čudi, naš je namreč star še 19 mesecev ne in mi je pred 4-imi meseci s kinderpeta splazil.... pa imamo pod čist dol spuščenuser posted image

< Sporočilo je popravil digi -- 19.4.2008 16:56:07 >


_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: padu s postlce
19.4.2008 17:13:32   
madela
Tud nam se je to zgodilo,pa nisem imela pojma kako je ven padel user posted image
Si je pa pridobil veliko buško. Ti samo opazuj,da ne bi začel bruhat,ali pa bi mu iz ušes ali noska tekla rumena tekočina,lahko pomešana s krvjo.
To lahko pomen pretres možganov in zlom lobanje,ampak to je bolj malo verjetno...tako da ni panike.

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: padu s postlce
19.4.2008 17:24:12   
Sandra*
Sem ga šla zbudit, zdj je puding in je čis dobre volje, tko da je pomoje ok.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: padu s postlce
19.4.2008 17:32:56   
Naja30
Sam da je vse ok.
Moja je stara 16m in me vedno bolj skrbi, da bo nekega dne padla s postlje, čeprav si ne morem predstavljat, kako bi ven splezala?? A da si kovter ali deko podloži? Vseen se mi zdijo mal premajhni, da bi kar splezali ven user posted image

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: padu s postlce
19.4.2008 18:25:42   
Lunc_a
Ampak bodi pozorna.Opazuj otroka še par dni in ne samo danes

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: padu s postlce
19.4.2008 18:32:23   
Anonimen
Pomoje ni hudga,če normalno deluje.

Men je enkrat v kuhinjo prišlauser posted image V spalni vreči je zlezla s posteljice in kako je bila navdušena da ji je uspelouser posted image

(odgovor članu Lunc_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: padu s postlce
19.4.2008 18:48:26   
Shorty_
No zaradi takih stvari je moja hči od 11 meseca brez ograjice raje vidim da pade z 10 cm kot pa z 120cmuser posted image razmislite o tem da jim odstranite ograjice, mogoče je uspavanje težje vendar ni padcevuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: padu s postlce
19.4.2008 18:52:10   
Lunc_a
shorty potem bi pa non-stop padali,se ti ne zdiuser posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: padu s postlce
19.4.2008 19:09:53   
Shorty_
naša od 11 meseca enkrat ni padla ker se je sama navadila in zleze lepo dol pri 20 mesecih pa mislim da so res lahko že brezuser posted image

Sej magar zložiš eno deko na tla za prve dni potem se pa trok sam navadi probajte in boste videleuser posted image

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: padu s postlce
19.4.2008 19:16:04   
Shorty_
al pa kupiš tisto ograjico k se jo pod jogi zatakne da med spanjem dol ne pade če bolj nemirno spi. Definitivno bi pa dala ograjico stran ker poznem primere ki so se končali z zlomi in pretresi možganov, tudi zamaknjeno vretence je lahko posledica user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: padu s postlce
19.4.2008 21:01:03   
Bojananika
Pri meni se je enako zgodilo. Najina rešitev-kupila sva ji tapravo veliko posteljo, jo mal odžagalauser posted image tko da je precej nizka in ima ograjico, tisto ki se zatakne pod jogi, tako da zdaj ni več skrbi glede tegauser posted image pa še če grem z njo spat, je dovolj prostorauser posted image . Se pa zgodi, da je kdaj pri nama in je tudi že padla, med igro in zaenkrat ni bilo posledic. Je pa treba pazit, tako kot so že punce rekle, na morebiten pretres možganov.

No, upam, da bo vse ok.

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?