|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mene.....
22.4.2008 15:31:23   
jabi babi
pa zanima če je katera tukaj gor,k se počuti ravno tako kot takrat k se te kakšna gripa prijemljeuser posted image ,vglavnem vsa sem nikakva vse kosti me nekaj bolijo,vsa sem kot ena cunauser posted image user posted image user posted image a sem mogoče slabokrvna????hvala za odgovor in lep dan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mene.....
22.4.2008 15:33:48   
BUŠICA
včeraj sem mislila, da me bo nekaj takega kot gripa doletelo-na srečo sem danes kot riba...v vodi.user posted image

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mene.....
22.4.2008 16:11:22   
anju
kaj pa spomladanska utrujenost?user posted image
ampak, če te kri zares skrbi, kar v laboratorij.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mene.....
22.4.2008 17:34:52   
AnciM
Jaz sem bila včeri vsa polomljena, da sem komaj po stopnicah v prvo nadstroje prisla. Danes sem pa morala k zdravniku, ker mi je pritisk padel pod 90 in se mi je posledično vse stemnilo pred očmi. Kri imam sicer super (124 hemoglobina), ampak tale vreme me res utruja.

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mene.....
22.4.2008 18:55:01   
sayuri
JSt sem takšna že celo nosečnost.... MA kar nekako prenašam.... poleg izredno nizkega pritiska (90/60) imam še zelo slabo kri (hemoglobin 81).... Je pa zoprno, ker si cele dneve brez energije, brez volje, vse kosti bolijo, skoz bi spal, dremal, takkoj se utrudim, boli križ, vrti se v glavi.....  PA bomo že zdržali. user posted image

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mene.....
22.4.2008 19:50:46   
ery
Ojla..

Evo točno to tudi mene zanima. Sem v 24.tednu in sem ene 14 dni nikakva. V petek imam pregled in bom ginekologu povedala oz.rekla, naj mi kaj da za več energije. :)

Ker to pa ni več normalno. Drugače sem pa skos imela najboljši pritisk, vse ok, zadnje 3 tedne pa ful nizek in sicer 97 in 64. halo?? Pol pa mi zdravnice le reče naj več pijem. Pa saj pijem.. No to morm mal potožit v petek. Pa tko mi je včasih slabo kot prva 2 meseca... Ne vem ful mi je čudno.. brez vsake eergije...

Sam spat bi šla, ampak kaj, ko imam še hčerko za zrihtat, moj pa še dela...

oh ja..user posted image

_____________________________




(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mene.....
23.4.2008 7:05:32   
srki
Ah, pride tak dan, e takrat, ko nisem bila noseauser posted image .

Sayuri, moj pritisk je tudi bolj nizek, 100/60, vasih 90/50.

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mene.....
23.4.2008 8:28:46   
Jullija
Tudi moje počutje je podobno - zelo slabo. Sem v 9.t in me zraven slabosti daje še grozna utrujenost, izčrpanost, nejevolja,.. user posted image . Samo štejem dneve in tedne, saj po 3. mesecu mora biti bolje. In bo bolje!!

Imam pa tudi zelo nizek pritisk in sem slabokrvna že od nekdaj.

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mene.....
23.4.2008 9:04:01   
Majabo
jaz imam tudi nizek pritisk in pri takelem vremenu sem ...adijo
vseeno preveri kri, pritisk ne mores kar dvignit, elezo v krvi pa si lahko popravi
za vsak sluaj kakno dozo pomarannega soka spi
ti ne bo skodil! viroze so se kar aktivne :-(

(odgovor članu Jullija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mene.....
23.4.2008 9:10:30   
sharona
tud jst mam nizek pritisk (90/60) in sem veckrat utrujena (13. teden) ... pomaga mi pa sport ... gibanje ... ker ce se enkrat zavlecem na kavc, pol ne vstanem vec user posted image


sicer pa, punce, glave gor! ... prihajajo lepi dnevi in - prisezem - drug teden bo sonce!


(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?