|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšna druga možnost?
25.4.2008 23:43:36   
budulove
Pozdravljene,

noseča sem 19 tednov, sem izredna študentka 2. letnika, oče pa je tujec- državljan EU.  Ker v Sloveniji nima redne zaposlitve ne more prijaviti v Sloveniji niti začasnega bivališča, čeprav živiva tukaj (trenutno pri mojih starših). Na upravni enoti mi je delavka pojasnila, da bi bila ena od možnosti, da mu odobrijo začasno bivališče tudi dovolj denarja na transakcijskem računu, ki ga mora odpreti v Sloveniji. Je svobodni umetnik - glasbenik in še zmeraj dobiva nekaj dohodkov (iz tujine), vendar bi bilo premalo. Tu bo težko dobil zaposlitev, ker ne govori  slovensko jaz pa še nisem zaposlena in bi rada končala še univerzo.
Na žalost ne vem, če je možno kaj drugega kot to, da se prijavim kot mati samohranilka in očeta ne vpišem v rojstni list. Imate kakšen predlog? Če bi ga prijavila, kot da živi v tujini, potem bi ga lahko terjali?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšna druga možnost?
26.4.2008 9:48:24   
urška
tudi če se boš šla fake enostarševsko družino, mora oče podpisat očetovstvo. to nima veze. ne vem pa kako boš v tem primeru urejala preživnino, ki si jo tudi moraš na sodišču uredit.

(odgovor članu budulove)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšna druga možnost?
26.4.2008 14:49:03   
Anonimen
Kaj pa, če se poročita? user posted image

(odgovor članu budulove)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšna druga možnost?
26.4.2008 14:57:40   
pokica_
Tudi jaz sem prvo pomislila na porokouser posted image , zakaj pa ne? Pa bota lahko oba svobodno iskala svojo poklicno pot v Slovenijiuser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšna druga možnost?
26.4.2008 22:35:08   
budulove
Na to možnost pa sploh nisem pomislila, sem imela bolj v planu magično poroko čez kakšne par let, seveda ne pri 21ih. A potem mu bodo oddobrili vsaj začasno bivališče? Avtomatsko sigurno ne. Sej v bistvu ne misliva večno zivet tukaj, ker on z znanjem angleščine, francoščine in finščine ter umetniškim faxom ne bo najdu zaposlitve. Zdej se pac on zrtvuje mal , potem se bom pa jaz. Ni easy ni.  

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?