|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NOGICA
2.5.2008 20:57:54   
bambam
Zoja, stara 2 leti in pol, mi je po dnevnem počitku potožila,da jo boli kolenouser posted image . Od tistega dne naprej(to je že dva dni), šepa na desno nogouser posted image . Ne vem da bi se bila kje udarila(pa verjetno bi se ji tudi kaj poznalo), nima nič oteklo ali kar koli kar bi mi dalo kak znak da bi vedla zakaj jo boli. Pa tudi ne jamra preveč, le čudno zgleda, ker hodi, kot da jo fuul boli!
Mogoče je zaradi tega ker raste??Ne vem ali bi šli zdravniku,..user posted image

Ma katera kako mnenje, izkušnje,...

Lep dan, oz. večeruser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NOGICA
2.5.2008 21:26:08   
vesel
IZVIRNO SPOROČILO: bambam

Mogoče je zaradi tega ker raste??Ne vem ali bi šli zdravniku,..user posted image

Ma katera kako mnenje, izkušnje,...

Lep dan, oz. večeruser posted image



To podobno situacijo je imela moja nečakinja. Pri istih letih.
Je dala čes vse preiskave tudi rengen in je bilo vse BP.
Mnenje njene P je bilo,da je lahko bolečina,ker raste.

Če pa tvoja punčka preveč laufa okrog,je možno,da je kak miniskus.

Moj nasvet: Iz preventive jo pelji do P pa boš vedela kaj je narobe. Tudi zaradi sebe,da boš malo bolj mirna,ko boš slišala Diagnozo.


Lp


_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NOGICA
2.5.2008 21:45:43   
bambam
Pa niti ne da bi prej preveč laufala, ampak glede na to, da jo boli, je kar aktivna in nič ne stokauser posted image . Ma čudno je vse skup, in ker ni nič bolš že dva dni, me skrbi, pa ker nima nobene potpludbe, še tolk bolj...!

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NOGICA
2.5.2008 21:55:43   
vesel
Tvoja punčka,ko je aktivna kljub bolečinam se malo zamoti z aktivnostjo,da ne premišljuje o bolečini.
Moje mnenje je,da je laahko ta bolečina od rasti. Ker te bolečine so tako,da je ful različno tudi od dneva in lahko tudi od lunine mene.

Za mojo nečakinjo je na ščip in polne lune full bolelo tudi tako,da je včasih po cele dneve počivala.

Pa si ji kaj potipala koleno?In upam,dane bo kak izrastek.

Jaz bi na tvojem mestu šla k P.


_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NOGICA
2.5.2008 22:02:21   
bambam
Sem ji potipala, pa nima nobenega izrastka ali kake bule, da bi jo ovirala. Mi pa reče, da se" buba ne vidi" in da jo "boli kostka"user posted image


(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NOGICA
2.5.2008 22:04:52   
vesel
oooo revčka mala. Srčno upam,da je to,ker raste. Upam pa tudi,da ni miniskus.
Zato kr pogumno do pediatra pa naj on mal bl orgira na to bolečino.

Lahko pa jo mažeš s Ketonal gelom,ko je tudi za sklepe.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NOGICA
2.5.2008 23:56:42   
atanja
Pri moji setrični je mala ponoči jokala da jo nogice bolijo. Je pa blo zato ker je rastla.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NOGICA
3.5.2008 13:00:10   
Lianna
Mojo sestro je noga začela boleti po virozi. Je bolelo nekaj časa, potem pa naenkrat nehalo. Preiskave niso nič pokazale.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NOGICA
4.5.2008 13:23:31   
bambam
Ja, midve sva bili v bolnici zaradi bronhitisa in sem tudi sama pomislila, da je mogoče kaj v zvezi s tem. No, včeraj smo pa šli v živalski vrt in je blo že mal bolš. Vse je sama prehodla, pa tudi ni pustila da jo je kdo nosil. Pa laufa brez problema.user posted image
Danes je pa že tudi opazna razlika. Zgleda, da je bla tista stvar, ki pride pa mineuser posted image . Hvala bogu da je bolš, ker saj veste, da človek pomisli najprej na ta hude stvari.

LPuser posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?