|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Angelsound - kdaj se sliši srček??
25.4.2008 12:18:45   
Anonimen
Pozdravljene,
nabvla sem Angelsound...in zdej ne slišim srčka user posted image . ...samo nekaj blp,blp, blp..... user posted image  Me je kr malo strah postalo....Noseča sem 11 3/7. Ali je še prehitro?? V navodilih sicer piše od 3.meseca dalje...

Kakšne so vaše izkušnje?

Hvala in lp,
srečka user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Angelsound - kdaj se sliši srček??
25.4.2008 12:30:50   
Taula
Si namazala fajn z kremo oz. oljem trebuh in A.S.? Jaz sem ga slišala tam okoli 12 tedna se mi zdi..ampak sem ful časa iskala, ker se je user posted image  hitro premaknil. V tem času ga še težko najdeš ker ima toliko prostora da se skrije in mora biti prava lega otroka.user posted image

< Sporočilo je popravil Taula -- 25.4.2008 12:31:04 >


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Angelsound - kdaj se sliši srček??
25.4.2008 12:45:00   
Anonimen
Ja, sem se ful namazala..z gelom, pa samo z vodo....pa večkrat probala. Se še tolažim, da je mogoče prehitro ali pa ga ne najdem. user posted image
Bom še poskusla.

Lp.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Angelsound - kdaj se sliši srček??
25.4.2008 12:52:09   
Taula
Kje ga iščeš....tako zgodaj se user posted image  ponavadi najde nekaj cm nad sramno kostjo. Počasi in vztrajno pa bo.(pa kar pritisni na trebuh, ne samo drseti po trebuhu) Če ne danes, pa jutri.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Angelsound - kdaj se sliši srček??
25.4.2008 12:57:52   
corti
Jaz sem ga najdla neje v 11 tednu! Sem ga pa tudi kar nekaj časa iskala! Vzemi si čas in se počasi pomikaj po sp.delu trebuščka! Takrat sem ga najdla tik ob sramni kosti! Pojdi levo in desno...in ga boš zaslišala! Samo vstrajaj, ker ima veliko placa in se premika sem in tja in rvjetn ta blp blp..pomeni da ga slišiš ko se premika!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
25.4.2008 14:06:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu corti)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Angelsound - kdaj se sliši srček??
25.4.2008 14:08:31   
Taula
Zimska meni A.S. sedaj na koncu pride fino prav, ko user posted image  nima več toliko placa in se ga ne čuti več toliko.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Angelsound - kdaj se sliši srček??
25.4.2008 15:12:10   
babyboooom
HI, prvič slišim za AS, noseča pa 18 tednov...za koliko bi ga pa prodala?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Angelsound - kdaj se sliši srček??
25.4.2008 21:07:18   
Anitka
Tudi jaz sem prviš slišala utrip nekje okrog 12. tedna in sicer res tik nad sramno kostjo. Sem pa tudi rabila  nekaj časa, da sem ga našla.

Ga pa tudi sedaj še veselo uporabljam in ga bom do konca.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu babyboooom)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Angelsound - kdaj se sliši srček??
26.4.2008 10:18:07   
Julija08
Ne sekiraj se, nekatere ga slišijo prej, nekatere pozneje. Je tudi odvisno v kakšni pozi je user posted image . Mislim, da pri 13 tednih bi ga že morala slišati, ampak takrat se še ne sliši tako dobro. Počakaj še kak teden.

Ja pa kot so že punce rekle, moraš poslušati čisto spodaj tik nad sramno kostjo.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Angelsound - kdaj se sliši srček??
28.4.2008 8:44:50   
urši*
Meni je ginekolog na pregledu v 14. tednu poslušal srček , pa je rekel , da naj se ne ustrašim , ker se včasih še ne sliši, menda po 15. tednu šele zagotovo! Kako pa je z AS pa ne vem , ampak mislim , da imajo ginekologi malo boljše naprave , ne bom pa trdilauser posted image
lp

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?