|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj vse kuhate otroku ki ima premalo železa
26.4.2008 10:26:30   
Laubica
Kot ste razbrale iz naslova -me zanima ker midva sva komaj začela z GH in moj noče mesa in tudi tega sirupa mi pluva ven  ki sva ga dobila za železo-hvala

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj vse kuhate otroku ki ima premalo železa
26.4.2008 10:34:39   
pikalonca
Jaz  ima s tamalim isti problem. po tem sirupu mi je celo 2 krat bruhal in mu ga ne dajem več. jaz sem uvedla več špinače, blitve oz. zelene zelenjave, pa bomo vidli kaj bo kontrola čez en mesec pokazala. Kaj več ti pa žal tudi jaz ne znam pomagat.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj vse kuhate otroku ki ima premalo železa
26.4.2008 10:36:51   
al1*
Veliko železa ima suho sadje: marelice, slive, rozine - lahko dodajaš kašicam. Veliko železa ima tudi por, borovnice in vsa zelenolistna zelenjava. Je pa potreben poleg sadja/zelenjave uživati nekaj, kar vsebuje vitamin C, da povečaš absorbcijo železa.




_____________________________

lp


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj vse kuhate otroku ki ima premalo železa
26.4.2008 10:36:55   
Olivija
Veliko suhih marelic in rozin ji dajemo, na srečo jih ima rada. Prav kaj posebnega pa ne kuhamo. Je pa res, da je sirup brez težav jemala.

Mogoče konjsko meso in jetra? - naj bi bilo zelo zdravo, še posebej pri slabokrvnosti. Jaz osebno ga sicer ne maram in tudi jeter  in rozin ne - potem me pa doma zafrkavajo, da sem zaradi tega slabokrvna. user posted image To z vitaminom C je pa res, kot pravi Al1* - sem tudi že večkrat prebrala.

< Sporočilo je popravil Olivija -- 26.4.2008 10:37:37 >

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj vse kuhate otroku ki ima premalo železa
26.4.2008 11:11:18   
Paštetka
drobovine se pa naj do 1. leta ne bi dajalo. drugače pa rdeče meso in piščanec poleg zelene zelenjave in hrano bogato z vitaminom C . Suhe slive in marelice

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj vse kuhate otroku ki ima premalo železa
26.4.2008 13:45:43   
Lunc_a
Sirup daj med gosto hrano in stvar rešena

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj vse kuhate otroku ki ima premalo železa
26.4.2008 14:17:02   
Anonimen
Zelena listnata zelenjava vsebuje veliko železa, vendar pa količina zelenjave, ki bi zadovoljila dnevno potrebo po železu, znatno presega količino, ki jo lahko poje dojenček ali majhen otrok. Meso ali ribe pa lahko dojenček zaužije v dovolj veliki količini, da zaužije potrebno količino železa. Paziti je torej treba na izbiro hrane (priporoča se meso) in kombinacijo živil, ki pospešujejo absorpcijo železa (npr. k mesno-zelenjavnim obrokom ponuditi sadni sok), izogibati pa se je treba kombinaciji mesa ali zelenjave z žiti ali mlekom.
Kravje mleko, razredčeno ali ne, ni dober vir mleka za dojenčka v prvem letu življenja. Dokazano je, da imajo otroci, ki pijejo kravje mleko prvih 12 mesecev življenja, sicer majhne, vendar trajne krvavitve iz prebavil, ki počasi pripeljejo do izgube železa. Pri izbiri mleka za dojenčka, ostaja tako na voljo bodisi materino mleko bodisi prilagojeno kravje mleko, ki je za dojenčke v drugi polovici prvega leta življenja obogateno z železom.


vir: klik

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj vse kuhate otroku ki ima premalo železa
26.4.2008 18:35:13   
Laubica
Hvala vsem

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?