|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Previjalna komoda
28.4.2008 19:58:34   
pikica_30
Kje v Ljubljani oz. okolici (da ne bo treba do Ikee) kupiti ok in ne predrago previjalno komodo (tako da dam gor podlogo 75x80 - to so tiste večje podloge, ampak standardne velikosti)? Sem jih danes gledala v Baby centru, pa so vse čez 400 €! user posted image  Recimo da bi bila od 200-300 €, pa da bi zraven mogoče še kakšno omaro lahko kupila....Hvala za vse nasvete! 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Previjalna komoda
28.4.2008 20:59:34   
lindy
Jest sem jo kupila v Pikapolonici za 150 evrov, pa je tudi tista tavečja, oz. ima tko podaljšan tisti del za previjanje!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Previjalna komoda
28.4.2008 21:13:30   
ajdaN
Kakšne si pa gledalauser posted image ? Tukajle na njihovi spletni strani (http://b2c.baby-center.si/webclassification.asp?ClassID=465&ParentClassID=465) ni nobene čez 300€.

Mi imamo drugače dve "Lani" od Lipa (prva slikica). In jih lahko samo pohvalim. Je velika, stabilna, v tiste predale pa stlačim praktično vse cunje, ki jih nosita. Ja pa tudi podloga 75x80 gre gor, pa pri strani ostane še prostor za robčke in plenice.


(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
28.4.2008 23:54:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ajdaN)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Previjalna komoda
29.4.2008 11:02:33   
kristinaj
najbolj komot boš, če si boš previjalno naštimala v kopalnici......

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Previjalna komoda
29.4.2008 15:45:17   
pepa6
Tud Novoles ima dobro previjalno v različnih barvah, več o njej si poglej tukaj. Imajo jo v Lesnini za 180 eur.
http://www.novoles.si/default.cfm?Jezik=Si&Kat=030401

Drugač pa imajo dobre previjalne tud na Rutarju, sam tam so cene previjalnih čez 300 eur. Tukaj si lahko pogledaš njihove previjalne, ki so kar v sobo postavljene:
http://www.welle-moebel.de/web/de/index.htm - cena te previjalne (soba Lenja) je okrog 350 eur.



(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Previjalna komoda
29.4.2008 22:43:46   
pikica_30
Hvala vsem za odgovore!

Pepa, tele sobice iz Wellemöbel so pa res luštne, tako da bom sigurno šla gledat v Rutarja! Pa tudi, če so malo dražje, če kasneje lahko dokupujem elemente in sestavim celo otroško sobico, se mi zdi, da se bolj splača kot če kupim eno previjalno za 250€ in jo potem dam stran, ko bom kupovala otroško! 

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?