|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hemeroidi ali kaj drugega
22.4.2008 14:28:42   
Anonimen
Vedno že zadnjih par mesecev, ko grem na wc trpim bolečine. Gre namreč za to, da nisem mogla odvajati že preden sem zanosila in mi je zdravnik priporočil klistiranje. Sem se ga posluževala vsake toliko, če res nisem šla na wc po 14 dni. Zdaj med nosečnostjo pa ga uporabim 1x na cca 10 dni, da sploh grem na potrebo. Ampak navkljub klistirju, ki zmehča blato imam hude težave. Vedno ko grem na potrebo se mi dejansko ulije kri ven ob takšni pekoči bolečini, kot da bi vedno znova počilo tkivo ob zadnjiku. Zadnje čase opažam na papirčku tudi koščke tkiva - kot pri menstruaciji. Ko se umijem in namažem s kremo, se krvavitev ponavadi ne ustavi do naslednjega dne. Sicer ne teče, je pa na papirčku še dolgo sveža rdeča kri. Je to kakšna značilnost hemeroidov, ali mislite da je kaj drugega?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hemeroidi ali kaj drugega
22.4.2008 14:44:35   
BUŠICA
jaz ti ob takšnih težavah predlagam odhod do zdravnika. karkoli je , se je treba tega rešit.
srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hemeroidi ali kaj drugega
22.4.2008 14:52:18   
baguSka
Je to kakšna značilnost hemeroidov


Ja je.

Jaz mam cist isto, pa nisem noseca.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hemeroidi ali kaj drugega
4.5.2008 14:17:40   
deja87
treba je pit cim vec tekocine(vode)...
vsaj men je full pomagalo!!!!user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hemeroidi ali kaj drugega
4.5.2008 23:05:55   
Majuska
Sveža rdeča  kri je lahko posledica počenega hemoroida. Čudi me, da se ti to pojavljam kljub temu, da se klistiraš. Poskusi si pomagati s tem, da ne ješ veliko trde hrane, priporoča se kosmiče z jogurtom, laneno seme, piti je treba zelo veliko (izogibaj se gaziranih pijač, razen Donata no!).

Če pa težava ne bo izginila, prosi zdravnika za kremo ali svečke Faktu, običajno ful pomaga.

(odgovor članu deja87)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Čudovita porodna zgodba, ki jo morate preb...
Nenadoma, prvič v mojem življenju, mi ni bilo pomembno, kaj si mislijo drugi. Ko sedaj gledam za nazaj, mislim da je to ...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?