|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   persen???
22.4.2008 11:01:33   
migec
Zanima me, če lahko kot doječa mamica jemljem persen?Kakšne imate izkušnje?user posted image
Kaj pa šentjaževko-poznate?Na netu pišejo, da jo odsvetujejo doječim mamicam?!Hm?!?!user posted image


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: persen???
22.4.2008 11:53:40   
anabanana
Hm močno dvomim, da lahko, dokler dojiš, jemlješ kakršnakoli pomirjevala pa tudi če so na naravni bazi.



_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu migec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: persen???
22.4.2008 12:24:03   
ROmama
Jaz sem vprašala patronažno, ki mi je rekla, da persen lahko vzamem. Svetovala mi je pa, da naj si poizkusim skuhati čaj iz majarona (začimba). Pa tudi v hrano sem ga začela več dajat. Ker mi je čaj pomagal, potem nisem vzela persena.

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: persen???
22.4.2008 21:03:02   
katra55
Metin čaj tudi pomirja.

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: persen???
22.4.2008 21:04:24   
migec
Hm...majaron???
Kako se ga pa skuha (koliko majarona, na koliko vode??).
Po kolikšnem času, pa je učinkoval?

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: persen???
23.4.2008 12:24:11   
ursalara

Persen® je zdravilo naravnega izvora, ki pomaga hitro ublažiti simptome stresa.

Dražeji in kapsule Persen® vsebujejo suhe izvlečke korenine baldrijana, listov navadne melise in listov poprove mete. Učinkuje hitro po zaužitju in nima znanih neželenih učinkov. Persen® ne povzroča odvisnosti in tolerance. Po prenehanju jemanja se ne pojavijo odtegnitveni simptomi (abstinenčna kriza). Zato ga lahko vzamemo kadarkoli, vsak dan ali le občasno.
Persen združuje vse tri sestavine v eni tableti. Enostavno, varno, učinkovito.
Raziskave so dokazale, da ne zmanjšuje zbranosti. Celo narobe: svetujejo ga študentom pred izpitom, preobremenjenim poslovnežem, zaskrbljenim mladim mamicam… Ne zbuja odvisnosti, predoziranje skoraj ni možno in je nenevarno.


Imas pa nove teblete za blazitev stresa so se boljse kot persen.



Dominor
Za razliko od drugih farmakoloških sredstev za blaženje simptomov stresa Dominor deluje selektivno. Dominor brez stranskih učinkov deluje na natančno določena mesta v možganih, odgovornih za občutek ugodja, varnosti in mirnosti. To pomeni, da ohranja pozitivne učinke stresa in blaži njegove negativne posledice. S svojim delovanjem uravnava negativne posledice stresa in nam omogoča učinkovito ohranjanje nadzora nad stresnimi situacijami. Učinkovina, skrita v mleku 30 rdečih kapsul v pretisnem ovoju je zaloga protistresnih moči za mesec dni.
Učinkovina, ki je v njih, je temeljito preizkušena za simptome stresa. S hidrolizo mleka pridobljen bioaktivni peptid pozitivno vpliva na:
  • spomin,
  • koncentracijo,
  • organiziranost,
  • sprejemanje odločitev,
  • izražanje,
  • razumevanje,
  • motiviranost,
  • učinkovitost pri reševanju problemov in
  • ima ugodne učinke pri telesnih odzivih na stres (izboljšuje motnje prebave in motnje dihanja), na delovanja vegetativnega živčevja in na kardiovaskularne funkcije.
Naravna in klinično preizkušena učinkovina je vodilni evropski dosežek na področju prehranskih dopolnil. Patentirana učinkovina je dobitnica evropske nagrade za inovativnost na področju prehranskih dopolnil (HIE 2004). Razvoj učinkovine je trajal 12 let. Njene lastnosti, delovanje in varnost so s predkliničnimi in kliničnimi študijami ugotavljali v laboratorijih Univerze Nancy iz Francije.



_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu migec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: persen???
28.4.2008 20:15:09   
ROmama
Sorry, ker sem tako pozno videla, da si vprašala za čaj iz majerona. V 3 dcl vode skuhaš 2 mali žlički majerona. Pa veš kaj je meni pomagalo, da mi je mož popazil user posted image , jaz pa sem šla za eno uro do trgovine, ali pa do kake prijateljice na čvek.

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?