|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stari 20 mes. noče mesa,...
28.4.2008 15:15:00   
silvestra
Hoj moj sinček je star 20 mes. pa sploh noče pogledat mesa.Če ga vržemo na finto in dam s kakšnim drugim živilom v usta, pa porajta da treba grist pa plune vse ven. Noče čisto nobenega mesa, poje samo ribo, ki seveda ni meso. Aja pa kakšno hrenavko tudi še pol je pa že konec.

Je pa tudi tako pri ostalih stvareh, če je zadeva slučajno tršega izvira, karkoli nebo jedel. Ne da se mu žvečit oz. gristi.

Naj mi še kdo pove, kdaj začnejo rasti zadnji zobi- 5.

lp,silvestra
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stari 20 mes. noče mesa,...
28.4.2008 15:18:04   
blak
Kaj pa, če mu probaš dat mleto?

Mojemu sta dve 5ki  zrastle  malo pred drugim rojstnim dnevom. Ostali dve pa še čakamo.

(odgovor članu silvestra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stari 20 mes. noče mesa,...
28.4.2008 15:18:35   
sazi
Kaj pa, če mu pripraviš kakšno res zelooo mehko meso? Naš 27-mesečnik je zelooo izbirčen, ampak meso pa je - je pa res, da imamo ponavadi na krožniku meso zelo mehko in se mu ni treba tako zelo matrat z grizenjem. Petic pa tudi še nima.

(odgovor članu silvestra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stari 20 mes. noče mesa,...
28.4.2008 15:30:27   
Gordana-3
naša prva pupa je petke dobila pri 3,5 letih, ta druga, ki jih ima sedaj skoraj dve, še tud nima petk, trojke komaj zdaj prihajajo.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stari 20 mes. noče mesa,...
28.4.2008 16:02:01   
kristinaj
dej mu ga v mineštri......

(odgovor članu silvestra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stari 20 mes. noče mesa,...
28.4.2008 18:17:34   
kaya2007
pa naj papa ribice, če mu bolj pašejo user posted image  drugače mu pa daj bolognese omako ali kaj podobnega, če ima rad testenine, lazanjo, musako ali kaj podobnega. pa naša včasih rada grizlja, če ji dam cel kos mesa v roke (drugače ga tudi ne mara preveč). hmmm, pa kakšna pljučna pečenka je zelo mehka.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stari 20 mes. noče mesa,...
28.4.2008 20:34:37   
Anonimen
Če ne mara mesa, ga pač ne mara. Podobna zgodba je bil moj brat (ki ima sedaj že 22 let) ... že kot dojenček ni maral mesa ... seveda je ati rekel, primejdunej, moj sin bo jedel meso in amen in sta nekega lepega dne sedela še 2 uri po kosilu za mizo s koščkom mesa na krožniku ... bratec se je jokal, da je bil že čisto rdeč in potem je vzkočila mami in končala zadevo. Od takrat naprej ga nihče niti probal ni več posiliti z mesom ... je sicer ocvrte kalamare, to pa je tudi vse od mesa ... pa je najbolj zdrav v familiji. Mami je vedno pazila, da je bilo v hladilniku vedno dovolj sadja in mlečnih izdelkov in tamau je bil popolnoma srečen ... ati je pa tudi že zdavnaj prebolel ;)

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stari 20 mes. noče mesa,...
28.4.2008 21:00:30   
Paštetka
Otika,meni se zdi, da ne gre za to, da ne mara mesa,ampak, da ne mara trde hrane oz.  mesa, ker je trea žvečiti .

Nam so 3 petke zrasle pri enem letu user posted image .  Zadnja pri 1,5 letu.

Kaj pa če daš meso npr. v "pac" za kakšen dan? Takrat je ful mehko.Ali pa piščančje perutke.To meso je tudi mehko, sploh če so en dan v pacu. Ali pa kot so ti že napisale bolognese (testenine, musako, kanelone).

Kaj pa meso v juhi? user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stari 20 mes. noče mesa,...
28.4.2008 21:31:42   
urška
moj tudi ni maral mesa. no tko sem mislila. dejansko ga ni mogel zgrist. tko da sem mu ga vsaj do dveh let in pol miksala. na čisto drobne koščke v tamahjnem mutipraktiku. potem ga je pa jedel. sem pa opazla, da ga je začel sam grist kmalu po tistem ko je začel žvečit žvečilne gumije. 

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stari 20 mes. noče mesa,...
28.4.2008 23:23:45   
andie
Ja,mogoč res noče žvečit, ampak tko kot je rekla Otika- tut moj bratranec nikol ni hotu jest mesa, nikol nikol.
Vsi doma ga jejo, on ga pa nikol ni, star je 21 let, pa je zadnje tri leta začel jest suhe salame (če so "brez onih belih kosov"user posted image )-pa še to 1x na mesec.
Drgač je ribe, mesa pa enostavn ne more.
Si je skuhal enkrat lani hrenovko in je sedel zram nje ma kakih 20 min in neki prčkal in jo rezal, pa jo je komi komi pojedu.
Mogoč mu pač ni, samo dobro je, da potem z drugo hrano dobi potrebne zadeve.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stari 20 mes. noče mesa,...
28.4.2008 23:30:17   
rija
najprej glede zob: petke so našemu zrastle kar tak, brez problemov pri dveh letih.....enkrat je sicer omenil, da ga boli uha.....ampak smo naslednji dan videli bele pikice na mestu petk...in to je bilo to.

glede mesa: če ga ne mara, ga jaz nebi silila. vsak človek ima nekaj rad, nečesa ne. tudi otrok. pač pa bi se potrudila, da bi za dovolj beljakovin poskrbela z drugimi živili.

na vsake toliko pa bi mu le probala dati meso, če si je vmes že premislil user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu silvestra)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stari 20 mes. noče mesa,...
29.4.2008 6:31:06   
silvestra
Punce hvala za odgovore, no sem pozabla bolognese omako poje brez problema, kar je pa ostalo za žvečit pa je bolj konc. Sem pa tudi dala meso v multipraktik mali pa je še šlo, dokler ni bil kje velik kos, ko ga je začutil pa je bil konec. No bomo videl kdaj se bo poštimal.

lp,silvestra

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Stari 20 mes. noče mesa,...
29.4.2008 9:04:47   
ninocka
Nas je mel tudi obdobje parih mesecev (priblizno ista starost kot tvoj), ko ga ni hotel. Pa je  blo poletje, pa zunaj rostiljada, pa hrenovke, pa cevapcici, on pa ne mesa. Cez kaksen mesec si je pa premislil in zdej ga zdej ful je - poje lahko cel zrezek.
Sej ga bo minilo, ce mu ne pase, ga ne sili.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu silvestra)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?