|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pampers- najceneje?
16.8.2008 12:00:40   
willma
Kje so v Avstriji pamperske najcenejše?

Toys, Bipa, DM,...?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pampers- najceneje?
16.8.2008 12:04:10   
mehurčica
Bipa - Baby dry (upam, da se nisem zmotila). Ne vem pa, koliko stanejo Active Fit v A.

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pampers- najceneje?
16.8.2008 12:09:13   
willma
Jaz pa ravno Active Fit kopujem.

V Toysih sem gledala po netu, da 68 pleničk pride 22eur. user posted image Se mi zdi, da je celo dražje kot v Mullerju.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pampers- najceneje?
16.8.2008 19:57:26   
kvaražugon
Kdo bi si mislil, da taka natur mama pamperske uporablja.

_____________________________

Ne boj se smrti, boj se neizživetega življenja.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pampers- najceneje?
16.8.2008 20:16:26   
kekec in mojca
Uh, Willma, očitno si se s svojo porodno zgodbo v zobe dala! user posted image

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pampers- najceneje?
16.8.2008 20:54:55   
PUHICA 26
JA WILLMA  koliko pa je bilo dete težko ko ji ga porodila , da kupuješ active fit, mogoče si delaš zalogo, Koliko sem jaz na tekočem junija. popravitre me če se motim. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pampers- najceneje?
16.8.2008 22:50:01   
pipi
Ja res, najbrz bi ga morala v trtine liste povijat.

(odgovor članu kvaražugon)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pampers- najceneje?
16.8.2008 22:50:57   
Vrtnica79
Alo punce, držite se temeuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu pipi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pampers- najceneje?
17.8.2008 11:44:35   
kekec in mojca
Da se razumemo: nisem hotela kritizirat Willme, ampak mi je šlo v nos pljuvanje po "natur" mami. Ja, pa in, če uporablja pamperske? Saj vsaka mama želi svojemu otroku najboljše, zato pa tudi dela v tem duhu, a ni res?

Sploh pa, kdo pa pravi, da so bombažne plenice res boljše kot pamperske?Poznam namreč tako dobre argumente za kot proti.


Willma, jaz jih kupujem pri nas kar v Sparu. 

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pampers- najceneje?
17.8.2008 12:10:40   
Anonimen
willma - men se zdi, da so pri nas pamperske v muellerju skor ista cena - sem ugotovila, da so v avstriji otroške stvari cca.enaka cena kot pri nas, ceneje je v nemčiji, ker imajo nižji davek -primer: koš za plenice je bil v nemčiji v toysu 20 €, v avstriji pa 25€. Tko da ne verjamem, da se spalača samo po plenice v avstrijo - seveda če greš pa še po kaj drugega, se pa splača pogledat.

In punce - tiste, ki nimate drugega dela, kot da se norčujete iz ljudi - dejte mal več časa preživet s svojimi, ne pa da sam na rr ljudi kritizirate - bo več koristi in zadovoljnih obrazov. Čist dobronameren nasvet.

(odgovor članu kekec in mojca)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pampers- najceneje?
17.8.2008 13:16:44   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: willma

Kje so v Avstriji pamperske najcenejše?

Toys, Bipa, DM,...?


Za Toysa ne vem, drugače pa z Bipino kartico v Bipi. Jaz jih vedno kupim v Bipi in sem zelo zadovoljna.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pampers- najceneje?
18.8.2008 12:49:52   
willma
IZVIRNO SPOROČILO: PUHICA 26

JA WILLMA  koliko pa je bilo dete težko ko ji ga porodila , da kupuješ active fit, mogoče si delaš zalogo, Koliko sem jaz na tekočem junija. popravitre me če se motim. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
Pa res. Kupujem Secure-me fit Stretch.

willma - men se zdi, da so pri nas pamperske v muellerju skor ista cena - sem ugotovila, da so v avstriji otroške stvari cca.enaka cena kot pri nas, ceneje je v nemčiji, ker imajo nižji davek -primer: koš za plenice je bil v nemčiji v toysu 20 €, v avstriji pa 25€. Tko da ne verjamem, da se spalača samo po plenice v avstrijo - seveda če greš pa še po kaj drugega, se pa splača pogledat.

Ja, saj sprašujem zato, ker grem še po druge stvari.user posted image
Hvala.

Jaz jih vedno kupim v Bipi in sem zelo zadovoljna.

Očitno bomo šli v Bipo.user posted image

< Sporočilo je popravil willma -- 18.8.2008 12:53:59 >

(odgovor članu PUHICA 26)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?