|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrtec poleti
9.5.2008 9:36:29   
Katrin
Pozdravljene!

Mene pa zanima ali vaši otroci ponavadi poleti hodijo v vrtec ali jih imate doma in si organizirate varstvo kako drugače?

Hvala za vaše mnenje user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vrtec poleti
9.5.2008 9:43:27   
Shorty_
Naša bo hodila v vrtec ker drugega varstva žal nimam, razen ko mava dopust bo dmauser posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vrtec poleti
9.5.2008 9:45:56   
srki
Poleti je v vrtcu, razen v času najinega dopusta, ko pa je itak tudi vrtec zaprt.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vrtec poleti
9.5.2008 9:55:39   
mojsoncek
Cez poletje je v vrtcu (razen takrat, ko imava z mozem dopust), ker nimamo druge moznosti za varstvo.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vrtec poleti
9.5.2008 10:28:18   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Poleti je v vrtcu, razen v času najinega dopusta, ko pa je itak tudi vrtec zaprt.


Kako pa to, da se glih sklada? Pa kako da je sploh zaprt, kje so pa tisti otroci, katerih starši takrat nimajo dopusta?

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vrtec poleti
9.5.2008 12:16:31   
Naja31
Pri nas bo zdaj prvo poletje odkar hodi v vrtec in bo doma, ker sem jaz na porodniški.
Ša tudi če ne bi bila, bi verjetno bil doma, bi ga babica čuvala, ko midva ne bi mogla.


(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vrtec poleti
9.5.2008 13:37:49   
frutka_
Za en mesec ga izpišemo ker imam jaz itak strnjen dopust. Če je možno malo kombiniramo ampak načeloma je en mesec doma in en mesec v vrtcu.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vrtec poleti
9.5.2008 16:42:17   
total
Poleti bo kr doma,ga bom izpisala in bo šel spet septembra.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vrtec poleti
10.5.2008 19:06:57   
dory
Pri nas bo tudi doma...izpisat ga pa ne morm, temveč moram samo javiti,da ga pač ne bo, še vedno pa morm plačevat rezervacijo mesta...

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vrtec poleti
10.5.2008 19:44:55   
K_a_t_i
Naš bo v vrtcu. Druge opcije enostavno nimamo. Itak pa ne ve, kaj so počitnice (star je 14 mesecev). Upam pa na to, da bo tam tudi vsaj ena od njegovih dveh vzgojiteljic.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vrtec poleti
10.5.2008 21:20:09   
draja
Naša bo tudi v vrtcu. Itak se je zdaj šele začela uvajati in bi bilo preveč stresno, da je 2 meseca v vrtcu, 2 meseca doma, pol pa spet jovo na novo vrtec. Malo mi je bedno edino, ker se enota, v kateri je, čez poletje zapre in bodo hodili v drugo enoto, ampak upam, da ne bo panike. Naj bi pa bila vedno ena od njenih vzgojiteljic prisotna.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vrtec poleti
10.5.2008 22:12:20   
mayci
Midva poskušava čez poletje imeti malega čimveč doma, lani je bil mesec in pol, ker imamo babice k sreči na voljo.user posted image  Za letos se moramo pa še dol vsest in zorganizirat...user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vrtec poleti
10.5.2008 23:39:07   
janja
Naš je bil po navadi v vrtcu in ni bilo nobenih problemov. No, lansko leto (sem bila noseča na bolniški, pa dopust) in letos (sem na porodniški) pa bo julij in avgust doma in bom plačala samo rezervacijo.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vrtec poleti
11.5.2008 10:45:24   
Špacka
 
Poleti je v vrtcu, razen v času najinega dopusta in mogoče še kakšen dan, ko imata babi in dedi dopust. Druge možnosti nimamo.


(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?