|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tiste ki ste pred CR prehitro zanosile
29.6.2010 23:14:28   
Anonimen
Zanima me kako je potekal nosečnost tistih ki ste zanosile prej kot v enem letu po CR.
Ali dejansko prihaja do težav ali je to le preventiva oz žaščita zavarovalnice pred plačvanjem ponovnega CR, ki vemo da ni poceni.
Koliko po Cr ste zanosile?
Morebitne težave!

Želja po drugorojencu je zelo velika, tisto leto se sliši pa ogromno časa...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tiste ki ste pred CR prehitro zanosile
30.6.2010 9:56:35   
marantz
Hihihi...to pa tud mene zanima user posted image
kolk mesecev po CR pa si in zakaj si ga mela?
Jaz bi tud kar takoj še enega imela. Pogodba v službi mi poteče, pol je treba novo službo najt, pa prvi dan v službi ne moreš oznanit da si noseč....
Skratka mam občutek, da se bo kar zavleklo :(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tiste ki ste pred CR prehitro zanosile
30.6.2010 15:26:57   
ledenka
menda je zelo priporočljivo počakat vsaj 6 mesecev, da se vse zaceli. da se ok donosit tudi, če ženska zanosi prej, ampak je tveganje večje.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tiste ki ste pred CR prehitro zanosile
30.6.2010 17:53:09   
somic
jaz imam tudi željo po še enem... in to kmalu po tem ko sem rodila prvega, to bo pa sedaj 6 mesecev.

cr sem imela zaradi prečne lege

imam pa tudi tak problem, da mi je med porodniško, v maju mesecu potekla pogodba, tako da me čaka kar kalvarija, in res, želim si, da bi drugega rodila ravno tako v januarju, kot sem prvega, potem to pomeni, da bi bila v novi službi 4 mesece, mogoče 5, ker predvidevajo, da bi znala imet podobne težave med naslednjo nosečnostjo, kot sem jih imela med prvo, zato sem bila od samega začetka doma...

ja, res se zna zavlečt user posted image

želja pa tako velika user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tiste ki ste pred CR prehitro zanosile
30.6.2010 21:15:04   
urshak
meni je rekla ginekologinja, da naj počakam vsaj eno leto, preden ponovno zanosim

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tiste ki ste pred CR prehitro zanosile
30.6.2010 22:54:53   
Anonimen
CR je bil urgentni, tako da naslednjič če ne zanosim prej kot v letu dni nikjer ne piše da bi bil spet CR.
Ok same takšne z željami...kje ste pa tiste ki se vam je to zgodilo in vaše izkušnje???
Dajte no zaupajte seuser posted image !



(odgovor članu urshak)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tiste ki ste pred CR prehitro zanosile
1.7.2010 9:03:15   
Martinčka
no kolegica je zanosila cca 4 mesece po CR... ampak ji je zdravnik rekel da naj čimprej poskusi zanosit po CR ker je že toliko stara in je po CR imela večje število hormonov ki so dobri za nosčenost...!? Otroček ki ga je rodila s CR je žal umrl in zato so ji predlagali zaradi hormonov da naj poskusi čimprej ponovno, ker je že prvič težko donosila... kljub temu da je zelo hitro po CR zanosila ni imela nobenih težav z drugo nosečnostjo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tiste ki ste pred CR prehitro zanosile
1.7.2010 22:02:17   
lunka1
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

CR je bil urgentni, tako da naslednjič če ne zanosim prej kot v letu dni nikjer ne piše da bi bil spet CR.


A res? Baje ti dajo na razpolago, da sem sam odločiš. Jaz vem, za kaj bi se odločila - CR definitivno user posted image user posted image user posted image . Sem opisala mojo zgodbo v temi "vse o carskem rezu". Meni je G svetovala, da naj počakam vsaj 6 mesecev, še bolje eno leto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tiste ki ste pred CR prehitro zanosile
3.7.2010 22:00:55   
rhanna
Kako je s tem da ti dajo na razpolago nebi vedela, vem pa da raje ne tvegajo če zanošiš prej kot v letu, da nebi popadki razprli rano.

Pa kaj res ni nobene ki je zanosila prej...?
Vse tako pridne??
Ne resnično me zanima kako in kaj!!!

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tiste ki ste pred CR prehitro zanosile
3.7.2010 22:01:53   
Anonimen
Ja kaj res ni nobene?

(odgovor članu rhanna)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tiste ki ste pred CR prehitro zanosile
4.7.2010 8:52:52   
Jessy
Ko sem jaz v prvi nosečnosti, zaradi medenične lege, imela CR, mi je G svetoval, naj počakam 2 leti, da se vse lepo zaceli. Sama sem počakala še dlje in sem v drugo rodila naravno, so pa bili previdni z umetnimi popadki in so mi jih dali le eno mini dozo, saj maternice ne smejo preforsirati, da ne bi popustila.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tiste ki ste pred CR prehitro zanosile
15.7.2010 11:15:13   
KaOs
Evo pa se je našla ena!!!


Sem šla nazaj iskat tole temo, saj ste pisale v času, ko sem se še "skrivala" . Zdej pa dejmo..


Jaz sem v prvo imela CR, po 14 urah navadnega poroda, pa notranjih obrato in podobno, se je tamali odločil, da še ne gre vem, pa so naredili CR.

Zdaj sem spet nosečauser posted image user posted image user posted image user posted image . Zanosila sem 9 mesecev po rojstvu prvega otroka, torej bo med njima točno 1,5 let razlike. Sem pričakovala celo kalvarijo pri gimnekologinji, pa me je ta samo vprašala, koliko bo razlike, pa pomenile sva se malo glede dvigovanja prvorojenca in podobno, pogovor pa zaključile z besedami, da se bova o možnostih načina poroda (ki naj bi ga zapisali že na napotnico za v porodnišnico) pogovorile kakšen mesec kasneje, ko bomo videli kako poteka nosečnost.user posted image user posted image user posted image user posted image . Ma jast mam pa res fajno ginekologinjo!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Me je pa na pregledu NS doktor vprašal, ko je videl brazgotino če sem imela CR, pa sem dejala da ja pred 1 letom, pa je samo resno dodal, da smo pa pohiteli...nič drugega.. Aja mal slabše se je videl UZ skozi trebuh, zaradi reza, tako da je vse skupi NS naredil še vaginalno....

Jao, se še kej javim tekom nosečnosti, za vse tiste, ki vas to zanima, kot je mene preden smo se odločili, da kar bo pa bo, pa naročili še kr enega!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

LP


_____________________________

Najlepši dnevi mojega življenja-09.07.09 in 01.01.11!!!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tiste ki ste pred CR prehitro zanosile
16.7.2010 18:11:42   
lunka1
IZVIRNO SPOROČILO: KaOs

Evo pa se je našla ena!!!


Sem šla nazaj iskat tole temo, saj ste pisale v času, ko sem se še "skrivala" . Zdej pa dejmo..


Jaz sem v prvo imela CR, po 14 urah navadnega poroda, pa notranjih obrato in podobno, se je tamali odločil, da še ne gre vem, pa so naredili CR.

Zdaj sem spet nosečauser posted image user posted image user posted image user posted image . Zanosila sem 9 mesecev po rojstvu prvega otroka, torej bo med njima točno 1,5 let razlike. Sem pričakovala celo kalvarijo pri gimnekologinji, pa me je ta samo vprašala, koliko bo razlike, pa pomenile sva se malo glede dvigovanja prvorojenca in podobno, pogovor pa zaključile z besedami, da se bova o možnostih načina poroda (ki naj bi ga zapisali že na napotnico za v porodnišnico) pogovorile kakšen mesec kasneje, ko bomo videli kako poteka nosečnost.user posted image user posted image user posted image user posted image . Ma jast mam pa res fajno ginekologinjo!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Me je pa na pregledu NS doktor vprašal, ko je videl brazgotino če sem imela CR, pa sem dejala da ja pred 1 letom, pa je samo resno dodal, da smo pa pohiteli...nič drugega.. Aja mal slabše se je videl UZ skozi trebuh, zaradi reza, tako da je vse skupi NS naredil še vaginalno....

Jao, se še kej javim tekom nosečnosti, za vse tiste, ki vas to zanima, kot je mene preden smo se odločili, da kar bo pa bo, pa naročili še kr enega!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

LP


Javi, boš? Me zanima, če se da zmenit za CR. Tudi meni so na koncu naredili CR po 17 urah v porodni user posted image  In sem odločena, da brez CR ne grem več rodit, želim si pa še kakšnega mulčka.

(odgovor članu KaOs)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tiste ki ste pred CR prehitro zanosile
16.7.2010 18:12:27   
lunka1
Aja, drugače pa čestitke za novega pikeca/pikico in lepo nosečnost user posted image

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tiste ki ste pred CR prehitro zanosile
18.7.2010 22:47:41   
Anonimen
Čestitke!!!
Javlajaj se da bomo seznanjene tudi tiste ki si podobnega želimo.

Poznam dva primera en da je punca zanosila 4 mesece po cr in en da je zanosila po 5 mesecih po cr, nobeni ni oseben ginekolog rekel nič, skrbelo jih je za plod in ne za rano, pa so obe nosečnosti potekali bp.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tiste ki ste pred CR prehitro zanosile
20.7.2010 13:13:14   
Martinčka
no sam da povem, da z enimi ginekologi se da lepo zmenit da imaš tudi v drugo cr drugimi pa ne... ker načeloma če nimaš kakšne diagnoze ki že od "pred spočetja" namiguje na CR se za CR ne da dogovoriti vnaprej... vsekakor pa so pri nas že tudi ginekologi ki proti plačilu uredijo tudi CR.

za mojo kolegico so rekli da dokler ne bo dovolj noseča da ne morejo vedet da bo imela cr ali ne, da vnaprej se pa ne more dogovorit za njega ker potem bi se tako velik procent nosečnic kar odločil za cr...




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tiste ki ste pred CR prehitro zanosile
23.7.2010 14:13:28   
Anonimen
Evo še mene.

Prvič sem imela urgentni CR zaradi zastoja poroda, potem pa sem zanosila 9 mesecev po CR. Nosečnost je potekala brez težav, delala sem do konca. Z G sva se zmenile, da drugič probamo počakat do PDPja in ker se takrat še ni nič dogajalo so mi naredili elektivni CR (sem bila že prej dogovorjena v P). Če bi se še enkrat odločala bi se enako...

(odgovor članu Martinčka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?