|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje
16.5.2008 18:24:07   
Anonimen
Ojla punce!
Včeraj sva tudi midva z malčkom prisla iz porodnišnice.Je pravi zaspanc zato me mal skrbi ker zelo malo je.No situacija je taka da je v bolnici zgubil 2. in 3. dan 300 g to ni 10 % njegove teze ampak je zdravnica rekla da ne sme se več zgublat ker se mu lahko razvije zlatenca.Na odpustnici pise da je njegova teza 3700 ob izpustu danes pa je bila se 50 gramov manj s tem da se je včeraj dojil na 2 uri.No danes se je do zdajle 4 krat  pa se to sem ga budila ker skoz spi in se bojim da bo se bol začel zgublat.Ne vem kaj nej nardim k sploh se ne pusti motit je pravi zaspanc čez dan ponoč pa moram ene 3 krat vstat.A se moram sekirat da bo se več zgublav al nej mu probam dodajat?

Hvala za odgovore
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje
16.5.2008 18:34:00   
Lunc_a
Doji ga na 2 uri,dodajat mu ni treba

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje
16.5.2008 19:04:30   
novopecena
jaz mu zaenkrat še ne bi dodajala ker ti pol lahko zavrača dojko, mislim pa da tega nočeš. lahko ga zbujaš, čeprav pravijo da naj tudi tega na bi delale, ker otrok že ve kdaj je lačen in pač rabi svoj spanec. 

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenje
16.5.2008 19:07:09   
Lunc_a
otroka se ne zbuja ,če JE z njim VSE Ok,v drugačnem primeru pa da in v tem primeru je to jauser posted image

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenje
16.5.2008 19:54:46   
jajula
itak je normalno da v začetku mal zgubijo in to da je zgubil pod 10% je dober znak. jaz bi ti priporočala, da ga najprej hrani ko user posted image sam hoče, itak boš sedaj imela obisk patronažne, pa jo prosi naj prinese s seboj tehtnico (ene patronažne jih itak skoz okol nosjo), pa boš videla, če mu teža še pada, ga pa zbujaj. dodajat pa ni treba. 

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenje
16.5.2008 20:09:10   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: jajula

itak je normalno da v začetku mal zgubijo in to da je zgubil pod 10% je dober znak. jaz bi ti priporočala, da ga najprej hrani ko user posted image sam hoče, itak boš sedaj imela obisk patronažne, pa jo prosi naj prinese s seboj tehtnico (ene patronažne jih itak skoz okol nosjo), pa boš videla, če mu teža še pada, ga pa zbujaj. dodajat pa ni treba. 


Tako je. Naša je v P tudi skos spala, pol smo jo pa 3. dan že mogl zbudit in hraniti na 3 ure. Ko je končno začela dobivati na teži, sva šle končno domov.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenje
16.5.2008 23:00:27   
Anonimen
Včeraj sva tudi midva z malčkom prisla iz porodnišnice.Je pravi zaspanc zato me mal skrbi ker zelo malo je.


Naj te ne skrbi tako hitro.Tudi dojencek rabi nekaj casa, da se navadi na ritem tega sveta.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dojenje
17.5.2008 13:28:46   
Pia77
Naš sicer ni bil zaspanček, je pa včasih potegnil spanec. Ker sem se bala, da ne bom imela dovolj mleka ('družinska tradicija'), sem ga prve dni po odpustu zbujala na 3 ure, potem pa sem mu pustila lasten ritem. Mleka je pa tudi dovolj...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Tatu med dojenjem – je varno?
Življenje se je obrnilo na glavo, pridružil se vam je nov član. In kot mamica si želiš, da bi s tatujem za vedno obeleži...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?