|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pleničke za nedonošenčke
2.1.2006 17:10:35   
mucica1
Živjo babike.

Rabim vašo pomoč. Moja prijateljica je namreč rodila drobcenega fantka, ki meri 49 cm in tehta 2100g. Ker že počasi odhaja iz bolnišnice vas prosim za informacijo, kje je mogoče kupiti pleničke za tako drobcene otročke.

Št. 1, ki jih dobijo v porodnišnici ostali otročki so mu namreč prevelike. Dokler bo v porodnišnici mu ta zagotavlja prilagojene pleničke, ko gre domov, bodo pa na svojem.

Če torej katera od vas ve, kje bi lahko kupili pleničke za enkratno uporabo, prilagojene za nedonošenčke, bom zelo hvaležna za navodila.

Hvala in srečno v 2006.

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pleničke za nedonošenčke
2.1.2006 17:27:30   
Anja**
Skoci v DM, tam jih imajo. Take  new born od 2 kg dalje.

(odgovor članu mucica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pleničke za nedonošenčke
2.1.2006 17:32:28   
kofetek2010
Fixies new born so manjše od Pampers new born user posted image

(odgovor članu Anja**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pleničke za nedonošenčke
2.1.2006 17:35:17   
Marogica
Naš se je rodil velik 49 cm, težek je bil pri odhodu 2300 g. Vsoi to "new born-sranje" je bilo enostavno preveliko, razen ene od Fixies so bile res tako majhne, da so pasale, bile so tudi tanjše in imele so "izrez" za popek. Na žalost se ne spomnim točnega naziva. Mogoče kaj z "pre" ali podobno. Ker new born so pač za novorojenčka, ne pa za nedonošenčke.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anja**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pleničke za nedonošenčke
2.1.2006 23:43:29   
Anonimen
Tudi Fixies se imenujejo New-born, je pa najmanjša teža 2-5 kg. Ampak so za 2kg težkega dojenčka še vedno prevelike. Moj Robi je imel 3 kg, pa so mu bile velike, ampak manjših pač ni. Vsaj jaz ne vem zanje.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pleničke za nedonošenčke
3.1.2006 0:19:12   
pika**
Saj so Fiksice < 2,5 kg. Sem 99 % sigurna , da so. V BC sem jih vidla.

Moj Gašper je nosil pamperske 2-5 kg , pa je imel ob odpustu 1930 g. Seveda so mu bile prevelike. Smo bli vsi tolk v šoku, da se nisem spomnila na Fiksice.

_____________________________

am, bam, pet podgan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pleničke za nedonošenčke
3.1.2006 0:30:23   
kofetek2010
Baby center ima Fixies user posted image  
naša ima cca.4 kg in so ji bolj prav od Pampers user posted image

(odgovor članu pika**)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pleničke za nedonošenčke
3.1.2006 8:51:12   
k1
naša je šla domov z 2330g, pa sma imele kar od pampers new born 1.  

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pleničke za nedonošenčke
3.1.2006 13:02:28   
dory
Moj je mel 2300g ko sva sla s porodnisnice in sva mela kar pampers newborn :)

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pleničke za nedonošenčke
3.1.2006 16:54:16   
SLAMlCA
ene obstajajo reče se jim moltex al  neki takšnega so od 0-3kg, takšne so imeli v Ce v porodnišnici. Lahko jih naročiš v baby centru ampak bi verjetno trajalo da jih dobijo. Mi smo uporabljali new born 2-5 pa je blo ok sm dala povijalno čez da je bolj držalo. Baje pa da se jih da kupit v eni trgovini ali lekarni zraven ljubljanske porodnišnice smo imeli namen ob izpustu it tja pa so naju peljali z rešilcem v Ce tak da ni bilo prilike se niti poslovit od vseh ne pa še po štacunah hodit.

LP

(odgovor članu mucica1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pleničke za nedonošenčke
6.1.2006 23:13:08   
* Mateja *
Mi smo imeli Fixies, za manj kot 2,5 kg in jih je imel ko je bil težak ene 1800 g in so mu bile prav. Jaz sem bila zelo zadovoljna z njimi, ker so se mi zdele  na otip bolj take naravne kot pa pampers. Mi smo jih uporabljali še nekj časa ko je prišel iz bolnice!!

(odgovor članu mucica1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pleničke za nedonošenčke
29.3.2008 19:12:06   
zolika
Oj - čeprav je tema starejša - sem se odločila,d a napišem mojo izkušnjo z plenicami!

Torej - mi uporabljamo MOLTEX plenice - nabavli pa smo jih v trgovini DiaFit v Mariboru - pred vhodom v klinični center se na levi nahaja tale trgovini - trgovina z otropedskimi pripomočki - tam jih imajo!

Za 32 kom sem plačala 8,23evra.


lp

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pleničke za nedonošenčke
4.4.2008 17:49:21   
sani1
Ja firma MOLTEX ima najmanjše plenice. Smo jih tudi mi uporabljali...

_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pleničke za nedonošenčke
14.4.2008 21:14:45   
katka28
Nasa dva pa imasta Bambo plenicke ( kupljene v Sanolaborju ), enake kot sta jih imela na intenzivni. V paketu jih je pa na zalost samo 24 tako, da imamo en paketek za slaba dva dni..

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pleničke za nedonošenčke
19.5.2008 10:37:59   
lotty4
Ne se mi smejat kar bom napisala jaz samo moja prijateljica je kupovala pleničke za svojo malčico od plastičnega dojenčka baby borna, ker so ji edino te pasale na ritko da se ni zgubila v plenici . Ko sta prišli domov pa je imela manj kot 2kg.

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?