|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kolcanje
16.2.2005 17:25:46   
Blink1
Zdravo

Mojo Nejo danes že cel dan kolca... Malo neha, pa čez par urc spet začne...

je to normalno??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kolcanje
16.2.2005 17:29:20   
Nogavička
Mislim, da je normalno. Naša Hana je ogromno kolcala. Še zdaj pri 8 mesecih se ji kakšen dan zgodi, da zelo pogosto kolca.

L.p.

Tea:rozica:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kolcanje
16.2.2005 17:51:16   
babylove
Oj Nina!

Kapljico limone na jezička? Baje pomaga, ne vem - nisem preizkusila, ker je moj še premajčken.

Lp v Mb:love:!

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kolcanje
16.2.2005 17:53:43   
tinica
Naš Tin pa ponavadi začne kolcati ko se naglas od srca zasmeji , nevem morda preveč zraka zajame ali kaj? Mislim, da če se otroku kolca ne more biti nevem kaj narobe, razen seveda če to traja dlje časa, ampak potem postane to neprijetno ne pa, da bi bilo kaj narobe.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kolcanje
16.2.2005 18:14:48   
Teja N
Mojemu se je že v porodnišnici začelo kolcat, pa so me sestre potolažile, da to mamice dosti bolj moti, kot pa otročke.:)

Še zdaj se mu začne, če se ful smeje.
Včasih ima prav "kolcalni dan", :)-pa mu nič ni hudega.
Pomagalo naj bi, če se podoji ali pije po steklenički. Hecno je, da je nehal kolcat tudi, če se je slučajno takrat razjokal, to je vedno takoj pomagalo. Seveda ga pa zato nismo spravljali v jok.

Pogosto pa kolcanje mine kar samo od sebe, nič se ne sekiraj!

Lp,
Teja:)

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kolcanje
16.2.2005 21:12:13   
Maxica
Ravno ko to berem, se je Maxu začelo kolcati.:)-Ponavadi mu pomaga, če pije čaj ali se doji v dolgih požirkih. Tudi meni npr. pomaga, če naredim 11 :zmeden2:dolgih požirkov.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?