|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sladko zelje za 8-mesečnika
17.5.2008 17:53:28   
Ekaz
Mi smo vačsih jedli "sladko zelje" vsaj tako smo rekli. Bilo je zelo dobro in me zanima, če ga lahko ponudim 8-meseni punčki in zraven pire krompir. Kako se pa sploh pripravi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sladko zelje za 8-mesečnika
17.5.2008 17:59:08   
Naja30
Lahko ji ponudiš, samo ne preveč ker napenja. Sej za začetek itak ne poje veliko.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sladko zelje za 8-mesečnika
17.5.2008 18:25:27   
Paštetka
Lahko. Mi jemo zeljove krpice user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sladko zelje za 8-mesečnika
17.5.2008 18:30:43   
sonček33
Sladko zelje: na trkobve narežeš rdeče zelje, na olivnem olju popražiš malo sesekljane čebule , ko zarumeni dodaš ščepec sladkorja, zelje , naribano jabolko, zaliješ z juhico ali vodo, začiniš (ne preveč, če je za dete) in tenstaškakšnih 15 minut

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sladko zelje za 8-mesečnika
17.5.2008 18:32:23   
Anonimen
Sladko zelje: na trkobve narežeš rdeče zelje, na olivnem olju popražiš malo sesekljane čebule , ko zarumeni dodaš ščepec sladkorja, zelje , naribano jabolko, zaliješ z juhico ali vodo, začiniš (ne preveč, če je za dete) in tenstaškakšnih 15 minut


U, full dobro se slisi, jaz bi tudi :)).

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sladko zelje za 8-mesečnika
17.5.2008 18:38:57   
Paštetka
mi naredimo  brez jabolk in z belim zeljem. Skuhamo krpice in jih posujemo  s tem zeljem. Res je njami.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 17.5.2008 18:40:55 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sladko zelje za 8-mesečnika
17.5.2008 19:34:38   
dreamz
Jaz pa sem zadnjič sladko zelje naredila tako:
glavo zelja narezala na debele trakove in ga v ekonom loncu v skuhala
v ponvici sem na olivnem olju popražila čebulo in nato not dala skuhano zelje, na hitro vse skupi zmešala in še malo podušila.

_____________________________



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sladko zelje za 8-mesečnika
17.5.2008 21:35:23   
annie
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

mi naredimo  brez jabolk in z belim zeljem. Skuhamo krpice in jih posujemo  s tem zeljem. Res je njami.


Mi delamo popolnoma enako user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sladko zelje za 8-mesečnika
17.5.2008 22:01:32   
baja*
Jaz ga pa tak pripravim: belo zelje narežem na trakove, na olivcu prepražim čebulo, za boljši okus dodam še nariban korenček in na kocke narezano papriko in paradajz. Na koncu dodam še zelje, zalijem z vodo, začinim in dušim do mehkega. Če je preveč tekoče, malo zgostim z moko.

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?