|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krči
6.7.2008 11:47:14   
matic0105
Je res, da naj bi jih nedonošenčki imeli več in v hujši obliki?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krči
6.7.2008 12:57:39   
Aja32
Spet jaz...user posted image user posted image user posted image
Naš se je rodil mesec dni prej, pa jih je imel v zelo hudi obliki... Druga kolegica je dobila fanta tudi cca. en mesec prej, pa ni imel nič krčev... Tako, da ne vem... Po mojem je čisto odvisno od otroka.

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krči
6.7.2008 20:28:22   
saša80
moja dva rojena 3 mesece prehitro nista imela nikoli krčev

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krči
7.7.2008 1:28:53   
mogant
Moji trije, rojeni 3 mesece prezgodaj so jih imeli v precej hudi obliki, eden celo za odtenek hujše kot druga dva.

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krči
7.7.2008 1:35:28   
massylou
Po moje je odvisno od otroka. Je pa seveda črevesje toliko prej obremenjeno in mogoče še manj razvito, tako da možno je čisto, pravila pa najbrž ni nobenega.

(odgovor članu mogant)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krči
7.7.2008 8:50:22   
emaa
Rojena en mesec prezgodaj, črevesni bolnik ni imel krčev, drugi pa tri mesece močne pol so pa izzveneli (na srečo smao zvečer, ga ni zvijalo cel dan, razen, če sem kaj napačnega pojedla). 

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krči
7.7.2008 10:18:34   
katka28
Rojena 2 meseca prehitro. Pri nas krcev ni bilo. Smo preventivno namesto AD3 kapljic jemali D3.  Mogoce tudi zato, ker je mamica v nosecnosti ze jedla vse po vrsti in sta bila ze navajena. 

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krči
11.7.2008 10:10:22   
mishel
Pri koliko tednih pa so se pojavili krči pri vas?!

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krči
13.7.2008 9:04:47   
emaa
Pri Luku pri 10 dneh.

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krči
14.7.2008 21:04:03   
mogant
Pri mojih okrog pdp-ja, torej tri mesece po rojstvu.

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krči
16.7.2008 18:35:26   
anajmad
Naše so jih imele obe. Tavečja 6.T prezgodaj rojena-dobila ko je imela koirigirane tri tedne in točno tri mesece in tamala rojena 14.T prezgodaj-tudi pri njenih koirigiranih treh tednih(ko sva bile doma in sem mislila,da smo iz tahujšega ven),no pa krči. In tudi tri mesece. takrat sem mislila,da bom doktorat naredila iz vseh kapljic. No,potem pa jih ni bilo več.če so hudi pri nedonošenčkih...ne vem,ker obe so mi bile prezgodaj rojen.Tako,da ti ne znam povedati. Pr nas je bilo v glavnem hudo.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?