|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ubijajoč kašelj
23.5.2008 12:35:21   
Alisa
Moj malček kašlja že dobre 4 tedne. Najprej je začel zvečer ko je že spat, poznej se je začelo še zutraj, zdaj pa dobesedno kašlja čez cel dan in ko  kašlja včasih tudi bruhne, ker se mu zaleti. Pri zdravniku niso nič pametnega ugotovil, dobil že sirup Prospan, Panatus za otroke, razne druge sirupe za izkašljevasnje pa ne pomaga nič.
Jaz in moj dragi bova crknla od same neprespalih noči, prav tako tašča in tast.
Kaj naj naredimo??

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ubijajoč kašelj
23.5.2008 13:23:49   
Lunc_a
trpotčev sirup,ki umirja.
Se ne daje nobenih sirup za izkašljevanje

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ubijajoč kašelj
23.5.2008 13:47:07   
ma&he
Zvečer olupi čebulo in jo razreži na okensko polico, preverjeno deluje, čeprav smrdi ko pes.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ubijajoč kašelj
23.5.2008 22:32:45   
vesel
TAKŠNO kašljanje lahko povzroči astmo. kaj pa če je alergija na cvetni prah?In zaradi tega kašlja,ker ga draži? Probaj s kako pumpico(Berodual,Ventulin,...).Tako podobno je bilo pri meni,dokler niso odkrili,da je od cvetnega prahu.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu ma&he)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ubijajoč kašelj
23.5.2008 22:42:07   
bucka01
Tudi pri nas je bilo tako dokler ni bil star 5-6 let kašljal je da se je kar skupaj držalo ponoči smo čistili ker je vse pobruhal ampak to je bilo pri nas le v zimskem času potem spomladi se je nehalo.
Vendar je bilo grozno nevzdržno ker mu ni pomagala nobena stvar noben sirup pa smo kupili vlažilec zraka ker smo mislili da je bil kriv suh zrak vendar ni bilo tako.
Najhuje je bilo iz prehoda iz hladnega zraka na toplega takrat se je kar skup držalo potem se je umiril.
Non stop smo bili pri zdravniku vendar niso pogruntali kaj bi lahko bilo.
Tako da upam da se vam stvar čimprej umiri ker vem kako je.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ubijajoč kašelj
24.5.2008 10:31:49   
Alisa
No zdaj so zdravniki rekl da je to od vseh prehladov ki jih je imel do zdaj in se mu je nabralo v pljučih, zdaj je dobil antibiotik in srčno upam da bo boljše.
Bom pa danes probala še čebulo, pa da vidmo.
Hvala vam!!


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?