|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poročni obred
22.5.2008 9:32:47   
pikica81
Jaz pa ne vem kako bi sprovedla poročni obred. Tista šranga in zabava, preden ženin dobi nevesto mi je všeč, niso pa mi všeč tiste pesmice doma pred vhodom ala varianta "nevesta ne jemlji slovo" - to pa mi je full out, pa še v mojem primeru se ne bo obneslo, ker sva si uredila stanovanje v mansardi pri mojih starših in ne jemljem nobenega slovesa. user posted image  Kako mislite, da bi ta del speljala? Preprosto bi ga izpustila? Kako je pri vas potekal ta del, ko pride ženin na nevestin dom?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poročni obred
22.5.2008 9:38:39   
srki
Nisem v fazi poročanja, pa vseeno.

Pri nas se nič ne poje, ženin pride po nevesto, se vsi zberejo zunaj, malo popijejo, pojedo, pa gredo šrangat. Pri nas ni v navadi petje. Potem, pri poročni maši, takrat pa pojemo.

(odgovor članu pikica81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poročni obred
22.5.2008 9:45:13   
NATAŠI
Pri nas je enako kot pri srki user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poročni obred
22.5.2008 10:01:05   
pikica81
O super. Pol pa lahko to zoprno zadevo preprosto izpustim. Hvala vam.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poročni obred
22.5.2008 10:08:15   
Naja30
Po moje ni toliko odvisno od tebe, ampak bolj od svatov, kaj si bodo zmislili. Njim povej, da ne bi rada petja. Če pa bodo začeli pet, pa se sprosti in uživaj. To bo tvoj dan. Kasneje se boste pa režali na ta račun.user posted image

(odgovor članu pikica81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poročni obred
22.5.2008 10:47:01   
Skratek46
Jst nič od tega ne bom imela, ker bo bolj "ameriški" stil poroke-tko, da je najboljše, da narediš tako kot vama ustreza.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?