|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaselj
31.5.2008 13:38:49   
romy27
ponovno pozdravljene,

ze 4.dan ko lezim doma z mocnim prehladom in se mi trga..sedaj pa se kaselj..tako kasljam, da se mi zdi da mi bodo pljuca odpadlauser posted image  pijem slezov sirup,caj, lizem neke tabletke za umiritev kaslja pa nic ne pomaga..

prebrala sem, da kaselj lahko sprozi porod..sem v 36.tednu pa me mal skrbi..vsaj da bi zdrzala do 37.tedna..v takem stanju pa sploh nebi mogla rodit, ker sem tko izcrpanauser posted image

kaj vam je pomagalo proti kaslju?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaselj
31.5.2008 13:51:47   
Volga
Pri dohtarju si bila, če komaj živiš?

(odgovor članu romy27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaselj
31.5.2008 13:54:49   
romy27
sem bla, pred dvemi dnevi in je rekel, da sem na meji, da mi da antibiotike..glede na to, da je vrocina padla, sem se odlocla pocakat do ponedeljka..nisem pa vedla da bom tko kasljalauser posted image

(odgovor članu romy27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaselj
31.5.2008 13:56:30   
April
bogauser posted image ...kaj pa kakšne inhalacijeuser posted image

(odgovor članu romy27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaselj
31.5.2008 13:58:33   
romy27
tudi to pocnem..

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaselj
31.5.2008 14:31:15   
Naja30
Stisni si celo limono in žličko meda zraven in zmešaj in pojej. Meni ponavadi pomaga.

(odgovor članu romy27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaselj
31.5.2008 18:46:52   
potepinček
Jaz sem imela enake simptome, ter sem šla k zdravniku. Sem v 35. tednu n. Dobila sem Hikoncil 500, ki naj nebi škodoval plodu. Že naslednji dan sem bila O.K.
Pojdi takoj nazaj, saj je meni ginekologinja rekla, da boljše antibiotik kot močan kašelj. Lepo okrevaj.

(odgovor članu romy27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaselj
31.5.2008 21:52:58   
lelaval
V 1. user posted image  sem tudi jaz imela tako močan kašelj, da sem rekla, da če user posted image  ne bo sedaj dobil od mojega kašljanja pretresa možganov, ga nikoli ne bo dobil user posted image .
Pa sem preživela kašelj, rodit pa šla ob roku ( no - 6 dni prej - ampak do takrat se je kašelj že zdavnaj umiril user posted image ),
Če ti do ponedeljka ne bo boljše, le pojdi nazaj do zdravnika.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaselj
1.6.2008 0:10:32   
Vrtnica79
Probaj še domač sirup iz smrekovih vršičkov.


_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaselj
1.6.2008 8:41:25   
ključek
jaz zelo priporočam kremo od justa-materina dušica, ki si jo namažeš na stopala, po prsih in predelu hrbta. preverjeno - zelo pomaga!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu romy27)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dekliško ime
Luna88

Kakšno se vam zdi ime Luna za punčko?

Zanimivo (25%)

Lepo (19%)

Ni ravno ime za deklico (20%)

Ime mi ni všeč (36%)


Število vseh glasov: 269

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!