|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   roke v ustih
30.6.2008 8:09:50   
simin
moj malček je star 3 mesece. že en teden opažam, da so mu najbolj všeč prstki na roki, ko jih tlači v usta. to ne bi bilo tako zelo narobe, če jih ne bi dal v usta do konca in potem bruhne. in to večkrat na dan. duda ni dobra, sem poskusila dat tudi grizalo, če ga mogoč že srbijo dlesni ?! ampak ga tudi ne mara. samo prsti so dobri.
kaj ga muči? kako naj mu pomagam?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: roke v ustih
30.6.2008 9:01:34   
Zofy
Po moje samo raziskuje svoje telo oz. rokice. Moja tudi daja prste v usta in zadnje dni kar 4! Tudi jaz sem pomislila, da še malo in bo bruhala, pa zaenkrat še ni, samo poliva pa na veliko.


(odgovor članu simin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: roke v ustih
30.6.2008 11:06:32   
Emcek
Tudi moja je pri 3-4 mesecih to počela. kar se mene tiče gre za fazo spoznavanja svojih rokic- dokler ne cuzi samo enega palca  (drugih niti ne poskusi) ni razloga za skrbuser posted image

(odgovor članu simin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: roke v ustih
30.6.2008 11:20:40   
gaya24
Naš je star 3 mesece in tudi skoz daje rokice v usta, jaz mu kar pustim dokler ne bo samo en prst. Je pa res kot so ti že ostale napisale, da gre za spoznavanje svojih delov telesa. Čes par mesecev pa bodo na vrsti nogice user posted image

(odgovor članu Emcek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: roke v ustih
30.6.2008 11:46:25   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: gaya24

Naš je star 3 mesece in tudi skoz daje rokice v usta, jaz mu kar pustim dokler ne bo samo en prst. Je pa res kot so ti že ostale napisale, da gre za spoznavanje svojih delov telesa. Čes par mesecev pa bodo na vrsti nogice user posted image


Pri nas je enako user posted image , samo da so še zdaj nogice aktualne. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: roke v ustih
30.6.2008 12:33:19   
Paštetka
Pri 3. mesecih se začne spoznavanje. Ugotovil je da ima rokice oz. nekaj opelta okrog njega. Zato jih želi spoznati in jih potiska v usta. Kmalu bodo na vsti nogice. Brez skrbi, vse bo OK, to je pač normalen proces razvoja. Tvoj ima pač prevelika usta in gredo rokice predaleč user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: roke v ustih
30.6.2008 12:34:27   
Naja31
To je normalno pri tej starosti,
Moj dojenček tudi cele pesti tlači v usta.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: roke v ustih
30.6.2008 13:09:21   
annie
Tako kot so ti ostale napisale, spoznava svoje telouser posted image . Naš si jih na srečo ni nikoli pregloboko potisnil, si pa jih je vedno moj nečak in je tudi potem bruhal. Parkrat je še tako naredil, potem pa kot je zgledalo, je sam ugotovil, da si jih predaleč tlači in si jih je potem pazil, da si jih več ni preglobok tlačil user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: roke v ustih
30.6.2008 14:41:52   
pizamca
Moja tudi že kakšen teden tlači roke v usta, odkar je našla rokice, duda sploh ni več zanimiva. Tako da roko naštima v pest in si jo potlači v usta. Zaenkrat še ni bruhala, ampak mi pa tudi ni všeč tole...

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Je dojenje po enem letu še koristno za otr...
Do kdaj dojiti? Ima dojenje po enem letu še koristi za otroka? Kaj pa za doječo mamico?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?