|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plačilo varstva
12.12.2004 23:35:21   
NinaŠ
Živjo punce!
Tiste, ki imate otroke v zasebnem varstvu bi prosila, če lahko poveste, koliko plačujete za varstvo (če ni preveč osebno vprašanje).
Nama se je namreč ponudila ena sorodnica (od strica žena - nismo ravno veliko v stiku, a ji zaupam), da bi varovala Anžeta, ko se mi izteče porodniška. Sicer se nismo še nič kaj bolj detajlno pogovarjali o tem (sam tko mimgrede se je ponudila), tud midva še nisva rekla da, ker v bistvu je to ena opcija izmed dveh (ki je obema bolj všeč), ampak vem, da bo odklanjala plačilo ali pa ponudila kako smešno nizko ceno, midva pa pojma nimava kje se gibljejo cene zasebnega varstva, rada bi pa imela čisto vest in ne ves čas občutka, da nekoga s tem obremenjujeva. Zato prosim, prosim, če lohk poveste (lohk tud na privat, če ne bi javno).
Hvala, LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   plačilo varstva
13.12.2004 17:08:01   
Karla13
Mi bomo plačevali 2.800 na dan :(( . V tej ceni pa je tudi že hrana, ki jo kupi in pripravi varuška sama.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   plačilo varstva
13.12.2004 19:39:26   
NinaŠ
Hvala Karla13, sem pričakovala nekaj v tem okvirju (50000 - 60000) na mesec. Je pa res za :(( . LP

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   plačilo varstva
8.1.2005 21:18:42   
pravljica
madonca, jaz sem pred enim letom in pol pazila malega srčka prek študentskega, pa sem bla čist srečna da sem dobila 35.000 na mesec za tako lušno delo :love: ...bila sva pri meni doma (na mojo željo) tako da je tudi jedel pri nas...imela sem ga pa nekje 8 ur na dan...smo se sproti dogovarjali glede na njihov urnik

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   plačilo varstva
27.2.2005 10:35:53   
klora
Zivijo! nacin na katerega si opravljala varstvo pred letom in pol se mi zdi vec kot idealen,(razen placila seveda, menim, da bi si zasluzila vec)! Presrecna bi namkrec bila, da bi lahko moji Sofii zagotovila prijetno, mlado, aktivno, veselo varusko, ki bi ji bilo delo v veselje in ne le nujni vir dohodka. Vem, da si delo opravljala ze leto in pol nazaj ampak ali je se vedno kaksna moznost za varstvo? ce nisi na voljo ti, ali imas mogoce koga drugega s podobnimi kvalitetami? Varstvo potrebujemo od sredine aprila naprej. Hvala za odgovor in lepo se imej! Uzivaj zivljenje! Klara in Sofia

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?