|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jok v vozičku
18.6.2008 21:56:32   
titoti
punce živjo,

evo me prvič na forumu... brskam in brskam po vseh moznih forumih pa ne najdem nic pametnega... imam pa tezavo, ki me ze spravlja v obup... moja miska namrec se ne mara voziti v vozicku.

Poizkusila sem vse mozno - od lupinice, do sportnega dela v vseh moznih polozajih, zamenjala vse mozne igrace, dokupila podlogo za sedenje (speedy), prednje varovalo, poizkusila vse mozne terene, okolja, ji med voznjo pela, jo dvigovala in odlagala celo pot, jo tudi pustila jokati do izcrpanosti... in mislim, da sem sedaj sama ze tako izcrpana, da obupujem.

Vsak dan sem slabe volje, ker mi je muka it na sprehod, trpim cel sprehod, pa se vsaj eno uro sem slabe volje ko pridem nazaj. Se posteno razveselim dezja, ker mi ni treba ven!

Obcasno tezavo resujem s kengurujčkom, ampak sej veste da to ni to.Ima katera kasno izkusnjo? Naj obupam in jo enostavno nosim, dokler bom pac zmogla?

lp tina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jok v vozičku
18.6.2008 22:00:09   
Anonimen
Jaz bi jo nosila in mogoce poskusila se kaj drugega, ce je bolj udobno. Poglej na povezano starsevstvo, tam tece debata.

Se pa zna vedenje cisto spremeniti potem, ko jih posedes v sportni del vozicka, ko lahko opazujejo dogajanje okrog sebe. Takrat jih veliko neha jokati.

(odgovor članu titoti)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jok v vozičku
18.6.2008 22:13:02   
helenav
koliko je star-a?

_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jok v vozičku
18.6.2008 22:16:27   
buček
tudi moja mala se ne mara voziti v vozičku. zažene tak jok da je joj. sem probala ze toliko enih variant pa nič ne pomaga, kar naprej dviguje rit. stara je 8m. nisem še odkrila rešitve......user posted image

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jok v vozičku
18.6.2008 22:17:39   
Tempera
Titoti, pri nas je bilo isto... Sine je tako vreščal v vozičku, da je bilo groza. Tudi, če sem ga spečega položila v voziček in šla na sprehod, se je čez par minut zbudil in spet jok... Potem sem ga slučajno dala za par minut v voziček od kolegice. Lepo je sedel in se igral user posted image . Sem še parkrat tist teden probala ga dat v ta voziček in ugotovila, da se v svojem očitno ne počuti uredu. Sem ga prodala in kupila takega kot ga je imela kolegica (nov voziček je bil ožji in bolj oblazinjen, sem imela občutek, da se bolj "varno" počuti v njem). Od takrat (sine je bil takrat star pol leta) je bil mir. Pravi užitek je bilo it na sprehod, ali v šoping ali kamorkoli user posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jok v vozičku
18.6.2008 22:19:41   
titoti
stara je 6 mesecev, to pa se dogaja od kar je nehala samo apat v vozičku.

tudi sedaj kadar spi je ok, ce pa ni zaspana je pa hudo!

spanje je pa tezko vedno ujet, pa tut ce ga, spi samo slabe pol urce pa se mi na sredi sprehoda zbudi, in akcija...

(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jok v vozičku
18.6.2008 22:23:42   
Naja31
Moj prvi sin je bil takšen. Smo zamenjali 4 vozičke preden smo končno dojeli, da niso krivi vozički, ampak se mali zelo rad nosi in noče sedeti v nobenem vozičku. Verjetno te ne bom potolažila ko ti bom napisala, da se je izredno rad začel voziti, ko je shodil, ker je očitno pogruntal, da lahko počiva.

Vsi sprehodi so bili nočna mora, da sem se ji jim potem začela že izogibati.

Zdaj samo upam, da drugi sin ne bo šel po njegovih stopinjah.

(odgovor članu titoti)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jok v vozičku
18.6.2008 22:25:36   
titoti
tole sem pa enkrat ze slisala in zato sem kupila podlogo za sedenje, da ima boljso oporo... ampak bom res tut vozicke probala menjat...

(odgovor članu Tempera)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: jok v vozičku
18.6.2008 23:16:07   
lelaval
Punčka od najinih kolegov se nikoli ni hotela vozit v vozičku - že od čisto majhne.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu titoti)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
19.6.2008 7:12:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: jok v vozičku
19.6.2008 7:50:33   
pomlad08
tudi mi sploh ne uporabljamo vozička, ga niti poskusili nismo, ker imam veliko raje tako majhnega dojenčka lepo pri sebi na toplem, da ga loh božam pa lupčkam user posted image  večinoma uporabljam sling na obročke ali pa trak user posted image

voziček je iznajdba zahodnega sveta, jasno je, da se dojenček ne počuti dobro tako daleč stran od mame (no nekateri se, drugi pač ne), naravno je, da je mladiček stisnjen ob mami, dokler mu to paše.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: jok v vozičku
19.6.2008 8:28:28   
Ajvy
oprosti pomlad..tole so pa buče....sicer pa kolkr kateri otrok in kolikor katera mamica....nekatere si pač lahko privoščite da nosite svoje otroke , druge pa ne..in zato niso naši otroci nič kaj prikrajšani..vsaj lastnega prostora imajo več...

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: jok v vozičku
19.6.2008 12:39:41   
pomlad08
ajvy, sej sem rekla, da nekateri pa se dobro počutijo v vozičku - ampak ta tema govori pa o tistih, ki se ne, in sem samo hotla pomagat z nasvetom. sling je namreč res super zadeva, nas rešuje vsak dan, če smo zaspani, sitni, mamo krče itd.
pa teža je kr dobr razporejena, mene nič ne boli.
lp

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: jok v vozičku
19.6.2008 12:53:12   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08

ajvy, sej sem rekla, da nekateri pa se dobro počutijo v vozičku - ampak ta tema govori pa o tistih, ki se ne, in sem samo hotla pomagat z nasvetom. sling je namreč res super zadeva, nas rešuje vsak dan, če smo zaspani, sitni, mamo krče itd.
pa teža je kr dobr razporejena, mene nič ne boli.
lp


vidiš tole je pa čisto drugače napisano....lepo napisano....hvala

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: jok v vozičku
19.6.2008 14:17:32   
marty5
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Moj prvi sin je bil takšen. Smo zamenjali 4 vozičke preden smo končno dojeli, da niso krivi vozički, ampak se mali zelo rad nosi in noče sedeti v nobenem vozičku. Verjetno te ne bom potolažila ko ti bom napisala, da se je izredno rad začel voziti, ko je shodil, ker je očitno pogruntal, da lahko počiva.

Vsi sprehodi so bili nočna mora, da sem se ji jim potem začela že izogibati.

Zdaj samo upam, da drugi sin ne bo šel po njegovih stopinjah.


Se čisto podpišem pod to, ker je isto, kot če bi sama napisala user posted image . S to razliko, da starejši, NIKOLI ni sprejel vozička . Zdaj imamo 3 tedne starega dojenčka in zaenkrat se ta rad vozi (že trkam....). Ta prvi pa od prvega dne ni hotel bit v vozičku (no, niti stolčku, niti ležalniku...nikjer - samo po rokah).

Nimam rešitve ne tolažbe - eni otroci pač enostavno ne marajo vozička.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: jok v vozičku
19.6.2008 14:22:12   
titoti
slinga nimam imam pa kengurujcka - tistega najdrazjega od baby byorna, ki varuje hrbtenico in je kr ok... slinga sploh ne poznam in me zanima, če je boljs kot kengurujcek?

ampak vseen sm upala na kaksen predlog, ker je vozicek vseeno mnogo boljsi... user posted image

pa tut v kengurujcku ne vem kako jo zascitim pred soncem?

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: jok v vozičku
19.6.2008 14:31:32   
skuštrana
Naša prvorojenka je bila voziček fanuser posted image  in mi ni bilo jasno kako nekateri otroci ne marajo voza, dokler nismo dobili drugorojenca, ki je do 6 meseca v vozičku bil mogoče pol ureuser posted image  Vse ostalo sem ga nosila - najprej v slingu z obroči, potem pa v mei taiuuser posted image  

Sedaj je stanje malo boljše, ima kar rad voziček, ampak mora gledati v mene.
Se pa še vedno več nosiva, ko se enkrat navadiš ti to postane kar stil življenjauser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu titoti)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: jok v vozičku
20.6.2008 7:50:57   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: titoti

stara je 6 mesecev, to pa se dogaja od kar je nehala samo apat v vozičku.

tudi sedaj kadar spi je ok, ce pa ni zaspana je pa hudo!

spanje je pa tezko vedno ujet, pa tut ce ga, spi samo slabe pol urce pa se mi na sredi sprehoda zbudi, in akcija...


znana situacijauser posted image user posted image user posted image , pri nas je isto.sabo imam kengurujček, da je ravno ne nosim po rokahuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu titoti)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: jok v vozičku
27.6.2008 14:02:03   
titoti
punce evo,

jest sm bla zaradi tega res zelo obupana... v tej vročini in pri njenih 8 kilah res ne pridemo nikamor! in ker sem od dveh punc slisala, da lahko menjava vozicka pomaga, in sem si rekla, da bom probala vse...
zamenjala sem vozicek in tamala  se mi je nehala dret user posted image ...

mozni vzroki:
- vozicekje presirok  in se v njem ne pocuti varno (speedy je res sirok in mi je obcasno kr postrani visela) - to mi je se najbolj razumljiva razlaga!
- ne vidi mame! ZELO MOZEN VZROK!
- ne ustreza barva vozicka (no ja)

in zdej imam bugabooja, kjer je obrnjena proti men, sedez - hrbtisce je oblikovano, tako da jo lepo oprime in je druge barve...

jest mislim, da probajte predvsem izjega in takega, kjer gleda tebe...


(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
27.6.2008 14:22:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: jok v vozičku
8.7.2008 16:59:18   
ninaneja
hoj!povejte mi kakšn voziček je najbol primeren za 4 mesce starga otroka?
ninaneja

(odgovor članu titoti)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?