|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   strah pred vodo
25.6.2008 19:55:36   
kai1
oj

Imam en velik problem. Moj 14 mes. sin se zelo boji vode, tako, da ga komaj umijem.
Od 6. mes. dalje se je kopal že v veliki banji, pa z očijem  pod tušem.
Zadnje 4 tedne, pa noče več ne v prazno banjo, ne v malo banjico, ne pod tuš in ne v katero koli "obliko" vode. Bili smo tudi ta vikend na morju in je jokal, če smo prišli samo blizu vode. Pomočil ni niti stopalc v vodo in se držal očija ter bil čisto trd.
Aja, sem tudi že poskusila, da sam ga umivala samo s krpicami in tudi joka.

Če je imela katera tudi te težave,  ali pa tudi ne, bi prosila za kakšno idejo, saj ga nekako v tej vročini moram umit.

hvala
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: strah pred vodo
25.6.2008 20:28:04   
Vrtnica79
Kaj pa če bi ga med igro z kanglico umilauser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: strah pred vodo
25.6.2008 20:32:52   
kai1
Vrtnica79, tudi to sem že probala, pa z gobico, pa nove igrače sem mu dala v banjico.
Žal samo jooooook.user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: strah pred vodo
25.6.2008 20:33:45   
Anonimen
Aja, sem tudi že poskusila, da sam ga umivala samo s krpicami in tudi joka.


Kaj pa robcki za rtiko, ki jih je navajen? Sicer ne vem, ce je to dobra izbira, ker so mastni, ampak vseeno...
Ali pa bazencek zunaj? Ga zanima?

(odgovor članu kai1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: strah pred vodo
25.6.2008 20:45:08   
kai1



Ali pa bazencek zunaj? Ga zanima?


Se mu ne pribljiža. Če ga dam zraven, samo malo proba vodo z rokico, potem se pa hitro odplazi drugam. Če ga dam pa notri je pa vik in krik.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: strah pred vodo
25.6.2008 20:47:22   
Vrtnica79
Hmmm, pomoje je to samo prehodno obdobje. Verjetno ga bo prej ko slej minilouser posted image . Za ta čas pač potrpi, saj ga lahko stuširaš na hitro.

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: strah pred vodo
25.6.2008 20:49:48   
kai1
Vrtnica79, upam, da je res samo prehodno obdobje.user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: strah pred vodo
25.6.2008 20:57:37   
KIKI****
Naš se je pri 12 mesecih drl ko jesihar ko smo bli na morju. Ampak sem se tud jaz malo naredila gluho, ga dala v fredov obroč, ga fajn stidnila k sebi in počasi korakala v vodo. Fajn je vpil, drl se je najbolj na celi plaži ampak ko je videl da po 5 minutah ne bo nič hudega je že šprical okrog. Pomoje imajo malo strah pred velikim (1. na morju) ampak sej mine, malo potrpljenja boš rabila pa bo.

Pa veliko sreče.

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: strah pred vodo
25.6.2008 21:14:35   
Naja30
Moja ima zdaj pri 18m tole obdobje straha pred vodo, ampak samo kar se tiče bazena ali morja. Doma ni problema, jo stuširam ali se kopa  v banji. Na plaži pa ni šans, da bi šla v vodo. Nočem je silit, da ne bo še slabše, je pa sama vsak dan bolj pogumna in v 5-ih dneh je prilezla do 3.stopničke v bazenu, tako da že kar čofota po vodi. Čez nekaj dni je pa verjetno ne bom spravila iz vode. user posted image
Daj času čas, naj se sam znebi straha pred vodo.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: strah pred vodo
25.6.2008 21:54:43   
PETRAMS
Pri nas je enako.Doma v banji je tak jooooookuser posted image user posted image ko jo kopam,Res je da se je dolgo kopala brez strahu sedaj pa naenkrat jok,jok,jok.Sem probala vse mogoče in jo sedaj samo stuširam tolko pač zdržim da joka....imam pa tudi novo metodo,dam jo v umivalnik in voda lepo počasi teče ona se igra gleda v ogledalo ji v roko dam ščetko in se lepo skopaveuser posted image .Je pa res da vsepovsod drugje uživa v vodi,na bazenu je tak srečna da noče iz vode.Kaj pa jaz vem zakaj sam upam da tudi to mine vse ob svojem času....ne skrbi bo že nekak.Probaj jo dati v umivalnik....kot jaz pa boš videla.Veliko sreče pri kopanjuuser posted image user posted image user posted image .lp,Petra

_____________________________

Lp,Petra ;)

Če ljubezen nosiš v sebi, potem jo vedno tudi srečaš.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: strah pred vodo
25.6.2008 21:56:18   
Anonimen
Vrtnica79, upam, da je res samo prehodno obdobje.user posted image


Bo ze minilo.
Druugace ga pa umij, pac z jokom. Ker umivat se je treba. V morje/bazen ga pa ne bi silila.

(odgovor članu kai1)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: strah pred vodo
25.6.2008 22:23:22   
Nončika
Mi smo meli pred kratkim eno obdobje, ko smo jo tudi do uro in pol prepričevali, da gre sploh v kopalnico in v bano. je bilo dretja, joka, vsega. nato pa, ko smo jo končno uspeli prepričat, da gre v bano ni hotla ven.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: strah pred vodo
26.6.2008 21:08:58   
K_a_t_i
Pri 15m smo bili na morju in ni bilo varjante, da ga spravimo v morje. Potem smo se pa igrali vedno bliže morja pa oči ga je v vodo nesel, ga obrnil h sebi, se igral z njim in kar naenkrat sta čofotala. Za to je rabil 8 dni, zadnje 2 ga pa potem nismo ven spravili. Ravno včeraj je 2 uri čofotal po Atlantisu in užival.
Tuširanje - ne prenaša, ker šprica. Banja - obožuje, razen kadar se mu še ne gre spat - takrat je pa jok. Banco pri nas strogo povezuje s spanjem. Imamo pa vik in krik, če je treba umiti lase.
Mislim, da bo tudi pri vas minilo.

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 26.6.2008 21:09:19 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: strah pred vodo
26.6.2008 21:39:34   
Pobalami
Umivaj ga z vlažno krpo. Za igranje mu daj zunaj kakšen lonček z vodo toliko, da se navadi.
Uglavnem nič ga silit, če se res boji.
Po vsej verjetnosti bo minilo. lahko, da mu je voda kam zašla pa se sedaj boji.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: strah pred vodo
26.6.2008 22:28:44   
Paštetka
Jaz ga pač teden dni ne bi umivala, da pozabi na vodo kot "zločinko". Potem pa začela zelo počasi s krpicami ali bazenčkom.

Ali bi ga pa peljala kakšne lutke gledat oz.kar ima pač rad in rekla: "zdaj se pa morava umiti, da bova lepo dišala, da te bodo lutke videle, kako lep si". Nekaj v tej smeriv glavnem. Lahko tudi za kakšnega bagerja.... kar ima pač zelo rad.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?