|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   frutek-mešano sadje
23.2.2005 21:03:09   
iza
Danes sem od kolegice dobila dva fruteka, v enem so marelice, breskve, sok od ananas,jabolke, pomaranče, rižev zdrob itd. Uglavnem, zanima me kako je s tem. Midve sva zdaj šele na jabolku, banani, korenčku in rižolinu. A mora prej vso to sadje probati postopoma al ji lahko samo dam ta frutek(npr, ananasov sok-to je zdaj še prezgodaj, a ni- stara je 4,5 mes)?
Drugi frutek pa je jabolka in breskve z rižem.
Samo še to, a če je že jedla Rižolino, to pomeni da zdej lahko jeve vse stvari, ki vsebujejo riž?

Hvala za pomoč in lahko noč.;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   frutek-mešano sadje
23.2.2005 21:34:58   
frutka_
Mislim, da ji frutek z rižekom in breskvicami ne bi škodil. Če sta začeli z rižekomi in ni reakcije potem lahko rižu primešaš kakšno sadje.
Vse sadne kašice lahko jesta, izogibajta se tistim, ki vsebujejo gluten. Npr. ovseni kosmiči ali piškoti.

Sicer pa se meni zdijo frutki kvalitetni in kar velika izbira jih je.

Tudi sokec ji lahko daš, ker v bistvu nekateri priporočajo za začetek sokove in šele nato drugo hrano.

Jaz sem začela kar hitro in sem sokove preskočila...:zmeden:Rižek lahko zdaj je v vseh oblikah.
Priporočam ti gris od Alete, ki je iz riža in se pripravi z vodo. V njem je že nadaljevalno mleko tako da je to lahko večerni obrok.


DoBeR tEk!!!:torta:

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?