|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poroka in denar
3.6.2008 16:58:55   
s@nny
Povabljena sva s fantom na poroko pa ne vem kolk je primerno dat denarja za darilo (kakšno vsoto). user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poroka in denar
3.6.2008 17:02:38   
Tinky
Midva sva dala 200 eur.

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu s@nny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poroka in denar
3.6.2008 17:06:06   
Maleal
Ja odvistno kdo sta mladoporočenca,sorodnika,dobra prijatelja,daljna žlahta,..daje se med 100 in 200€,oz.odvistno od svojih zmožnosti.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poroka in denar
3.6.2008 17:06:54   
Spark
Meni je 200€ zelo veliko denarja. Jaz grem konec meseca na poroko od moževega prijatelja. Od malega so skupaj, sosedje, skupaj rasli,... In razmišljam da bi dala 100€ in zraven, kak lep okvir za kako poročno sliko ali pa poročni album. J

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poroka in denar
3.6.2008 17:16:46   
Strawberrie Cherrie
Ma mi imamo tih dogovor nekje 150€ na par. Brez kakšnih okvirjev in podobnih praholovilcev. in tudi sama upam, da mi na poroko ne bodo nosili teh zadev. Tudi če se njim zdi ne vem kako originalno in izvirno, kot recimo kristalni pepelnikuser posted image . Tut kakšnih albumov nočem, al pa kaj takega, ker takšnega, ki ga bom imela za spomin na poroko, si ga bom izbrala sama, naročila, karkoli pač...
Najljubše mi je, da prinesejo en kup dobre volje, pa da bo dobra fešta, tut dnarja ni treba, sam da se bodo potrudili, pa se ne kisali, pa pod obvezno opremo bom dala trenerko pa adidaske, da ne bodo mogli tekmovat med seboj, ker je bolj napacanjen.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poroka in denar
3.6.2008 17:49:47   
Skratek46
Jeeee-še ena sovražnica kristalnih izdelkov-se kr pridruži v moj klub vljudno vabljenauser posted image user posted image user posted image user posted image
V glavnem nekje 100-200EUR odvisno od sorodstva in bla bla bla...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poroka in denar
3.6.2008 18:25:57   
Anonimen
V glavnem nekje 100-200EUR odvisno od sorodstva in bla bla bla...


Meni je to cisto kul.

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poroka in denar
3.6.2008 18:26:38   
cukr07
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

Ja odvistno kdo sta mladoporočenca,sorodnika,dobra prijatelja,daljna žlahta,..daje se med 100 in 200€,oz.odvistno od svojih zmožnosti.
¸

Se podpišem pod tole.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poroka in denar
3.6.2008 19:09:27   
baguSka
Najljubše mi je, da prinesejo en kup dobre volje, pa da bo dobra fešta, tut dnarja ni treba, sam da se bodo potrudili, pa se ne kisali, pa pod obvezno opremo bom dala trenerko pa adidaske, da ne bodo mogli tekmovat med seboj, ker je bolj napacanjen.


user posted image user posted image user posted image  to je najvec vredno!! jaz sem dala v soboto prijateljici po svojih zmogljivosti.. ker se tud sama zenim in nimam.. je blo 50€ v kuverti s posvetilom, okrasni povstr za na kavc (ker vem da ga nimata in je bil fuuull lep in se pase v njuno dnevno) + dva kozarca za sampanjec (ker sem ji jaz nazadnje ko smo skupi praznovali dva razbila.. user posted image ).. in sem se vse skup zavila in je blo cca 100€ mal manj.. pa me je skor na gobec, ker ve da trenutno sparam za najino poroko in dopust, ampak neki sem pac mogla dat..

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poroka in denar
3.6.2008 19:19:11   
Naja30
Odvisno, sorodniki dajejo malo več, drugi manj. Midva sva dobivala od 100-200 nekje, še bivše tolarje user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poroka in denar
3.6.2008 19:44:32   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Ma mi imamo tih dogovor nekje 150€ na par. Brez kakšnih okvirjev in podobnih praholovilcev. in tudi sama upam, da mi na poroko ne bodo nosili teh zadev. Tudi če se njim zdi ne vem kako originalno in izvirno, kot recimo kristalni pepelnikuser posted image . Tut kakšnih albumov nočem, al pa kaj takega, ker takšnega, ki ga bom imela za spomin na poroko, si ga bom izbrala sama, naročila, karkoli pač...
Najljubše mi je, da prinesejo en kup dobre volje, pa da bo dobra fešta, tut dnarja ni treba, sam da se bodo potrudili, pa se ne kisali



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se podpišem!

Sam kaj, ko folk ne zastopi tegauser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poroka in denar
3.6.2008 20:37:02   
s@nny
Men je pa 100 € kr velik dat za poroko. Pa ne da nimam sam mi gre za princip. To je isto kod da greš na rojstni dan in ti rečejo, da ne nosit darila vendar denar.


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poroka in denar
3.6.2008 21:20:48   
Naja30
Ma ne, ni isto. Poroka in RD. Poroka je samo enkrat (ponavadi naj bi bila user posted image ) v življenju in se da kakšna večja stvar ali denar. RD je vsako leto in se da kaj manjšega. Če imata mladoporočenca že zrihtano stanovanje in vse to, je brezveze dajat neke stvari, ki jih ne bosta imela kam dat in jih ne bosta uporabljala. Midva sva tud rekla, da želiva denar, ker sva imela tako situacijo. In nama je prišel zelo prav, ko sva adaptirala stanovanje.
Po moje je res najbolje poslušat, kaj želita, vsaj veš da jima boš pomagal in jima bo prav prišlo.

(odgovor članu s@nny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: poroka in denar
4.6.2008 7:41:13   
anabanana
Ah ne vem s kakšnimi principi se je tukaj treba ukvarjat...tudi nama bodo na poroki dajali denar; pa tudi sama 100x raje dam denar pa naj si kupita kar želita oz. povrneta stroške za poroko.

Se spomnem ko ena moja sošolka iz nekega ponosa ni hotela, da ji prinesejo denar, ampak darila. Ni bila toliko pametna, da bi si vsaj odprla knjigo daril...tako, da ima še danes polno klet vaz, kozarcev, kristalnih pepelnikov...samih ultra koristnih stvari skratka.

Brez veze je pa govoriti narodu naj ne prinese nič, ker itak, da nihče ne bo prišel praznih rok.

Mi se pa zdi 100 EUR na par čisto dovolj.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: poroka in denar
4.6.2008 8:48:10   
Mandek
Mi2 sva dala na obeh porokah od kolegov po 100€.
Ko se je poročila sestra od mojega dragega in je bil moj dragi priča, je prispeval za prstane. Full sem želela podariti še nekaj, ampak sva bila tako na ozkem s financami, da nisem moglauser posted image
Full jih je predlagalo, da kupiva zibko za poročno darilouser posted image user posted image user posted image , ker kao to začenja novo pot z otrokom, ampak sem tako dolgo vztrajala, da je to totalna bedarija in absurd, da so odnehali (njegova žlahta). Konec koncev nikjer ne piše, da se poročiš zaradi otrokuser posted image .
Sem pa tudi sama proti neuporabnim in okrasnim stvarem. Moje stanovanje bo nekoč opremljeno povsem minimalistično in nočem nobenih okraskov ali raznoranih dodatkov, zato se mi zdi praktično, da se da denar, če je že namen.

_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: poroka in denar
4.6.2008 12:32:48   
Spark
Tut kakšnih albumov nočem, al pa kaj takega, ker takšnega, ki ga bom imela za spomin na poroko, si ga bom izbrala sama, naročila, karkoli pač...


Ubistvu imaš kar prav. Jaz tudi ko sem se poročila sem že vse imela in mi je denar najbolj prav prišel .

Sem pa našla tele majice, in jima jo bom kupila. Za foro. user posted image http://www.habeco.si/majice.si/default.asp?pg=product_view&invtid=958&sub=251

Pa 100€ zraven, pa bo čisto ok.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: poroka in denar
6.6.2008 12:30:35   
Beti S
Koliko je zelo odvisno od sorodnikov in navade. Ko sva se midva poročila, je bila najina poroka po eni strani po 3 letih, po drugi strani sorodnikov pa po 10 letih. To se zelo pozna tako da midva vsa dobila zelo dosti. Imelil smo 85 svatov in smo dobili za cca7000 € daril, s tem da so samo moževi sodelavci kupili za 900 €. Jaz nisem imela popolnima nič za v stanovanje in nisem tudi nič kupila, ker sm vse dobila od A do Ž.

Meni osebno se mi zdi da je to preveč, jaz osebno bi dala za 4 člansko družino 150-200€. Spet pa odvisno kdo se poroči, sestra, sestrična, teta, prijatelji.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: poroka in denar
6.6.2008 13:14:09   
NATAŠI
midva greva naslednjo soboto na poroko prijateljev in bova dala 100 eur v kuverto skupaj z viziko s kakšnim lepim posvetilom ...

(odgovor članu Beti S)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?