|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dekompresija
23.2.2005 11:52:34   
anitaz
Kaj pravite o tem? Mislite, da deluje? :zmeden: Vaša mnenja...:duda::duda:

Hvala!:sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dekompresija
23.2.2005 12:21:10   
Zea
Nekaterim je všeč drugim pa ne.

Meni je bilo ful fajn. Ful me je razbremenilo, sem šla vedno po dekompresiji kar peš domov (pol ure hoje), ker sem se tako dobro počutila - kot bi lebdela. Hodila sem pa čisto do poroda - vsaj 10x sem šla. Pravijo, da je potem tudi porod lažji (to bi ti težko potrdila, ker ne morem primerjat).

Ta prvič ko sem šla mi je bilo brez veze potem pa se je res poznalo!

Aja pa pravijo, da so tudi otroci bolj inteligentni - to se mi sicer zdi bolj za lase privlečeno.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dekompresija
23.2.2005 12:21:35   
lan
Jaz sem hodila na dekompresijo.Rodila sem hitro,lahko,v glavnem brez problemov.Ne vem pa,ce je temu pripomogla dekom.Mogoce!Meni je prav pasalo malo lezati v tistem "zakljcku".

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dekompresija
23.2.2005 12:26:58   
tanaja*
Kaj pa je to, če smem vprašat :ups:?

lp, tanaja*

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dekompresija
23.2.2005 12:28:31   
saba
:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:
jaz tudi ne vem

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dekompresija
23.2.2005 12:40:54   
Zea
Dajo te v eno tako vrečo do podpazduhe, potem pa nanjo priključijo eno cev, ki ven srka zrak. Tako, da čutiš malo pritiska, kolikor ti pač paše, saj si sam z odpiranjem in zapiranjem vreče uravnavaš pritisk v vreči. Tam si pol ure, priporočljivo 2x na teden in 10x skupaj pred porodom - več baje ni efektivno. Je pa zastonj v babiški šoli pri porodnišnici, samo naročit se je treba prej!

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dekompresija
23.2.2005 12:41:44   
Zea
Aja to sem povedala za Ljubljano - ne vem pa kako je drugje!

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dekompresija
23.2.2005 12:43:54   
beti 1
To majo v ljubljanski porodnišnici oziroma babiški šoli, zaprejo te v nepredušno vrečo in priklopijo na sesalec, ki ven izsesa zrak in s tem naredi neko tako stanje, kot če bi bla v vodi. Bistvo vsega je, da zmanjša pritisk na žile, ki odvajajo kri iz nog, zato so noge manj otekle, pa prekrvavitev maternice se poveča. Moj tamali je povečini ful brcal med dekompresijo. Jaz nisem imela nobenih težav z otekanjem nog, ali bolečinami v spodnjem delu trebuha, pa mi je vseeno ful pasalo. Sem mela po tem manj lažnih popadkov.
lp

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dekompresija
23.2.2005 13:40:52   
Petra P.
Super za tiste, ki imajo povečan pritisk, zatekajo noge ipd. Jaz nisem imela nobenih problemov, pa sem vseeno hodila. Stvar je preizkušena, če nimate izrazito nizkega pritiska ni stranskih učinkov. Po dekompresiji je mali vsakič brcal še cel dan. In to konkterno :). Jaz sem bila zadnjič še tisto dopoldne pred porodom. Ne vem pa, če je to na kaj vplivalo.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?