|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   socialna - o tem sem vam že pisala
21.2.2005 18:07:56   
Teni_
Nekatere se verjetno spomnite, da sem bila v šoku, ko sem po poteku starševskega nadomestila dobila odločbo iz socialne, da bom dobivala 27.000 SIT mesečno(preden sem rodila pa sem dobivala 45.000. OK, s tem sem se pač sprijaznila, danes pa sem šla na pošto, ker me je čakala pošta iz socialne. In tam piše, da se tista odločba razveljavlja in, da bom dobivala 60.000,00. In jaz sem bila zdaj dva meseca prikrajšana za 33.000,00.

To sem napisala za to, da vam povem, da zelo pazite, kakšno odločbo boste dobile od socialne po poteku starševskega dodatka. Da ne boste prikrajšane.

Sem jezna, ampak vesela pa tudi, da bo vsaj od drugega meseca naprej boljše.

LP,
Mojca:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   socialna - o tem sem vam že pisala
21.2.2005 18:19:10   
JASNA D
Pa ti bodo za nazaj vrnili?

Jasna

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   socialna - o tem sem vam že pisala
21.2.2005 18:20:41   
Teni_
Zgleda, da ne. Žal. Ampak sem si kar sama kriva, ker se nisem šla pritožit. Zgleda, da so sami ugotovili napako. Pritožit pa se nisem šla za to, ker mi je ena, ki je v isti občini kot jaz rekla, da je tudi ona dobila tak znesek. Jaz, tele, kaj hočeš.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   socialna - o tem sem vam že pisala
21.2.2005 18:34:29   
polona
Zdaj, ko si dobila novo odločbo takoj zahtevaj zneske za nazaj. Saj nimaš nič izgubiti, kvečjemu pridobiš lahko. Če si po njihovi krivdi dobivala premalo, so ti dolžni povrniti premalo izplačane zneske.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   socialna - o tem sem vam že pisala
21.2.2005 18:55:30   
Teni_
Ja, se bom šla pozanimat, kako je s tem. Čeprav dvomim, da bo kaj, ker mi vseeno lahko rečejo, zakaj se pa nisem pritožila.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   socialna - o tem sem vam že pisala
21.2.2005 18:58:40   
lefairyon
kakšno nakazilo po poteku starševskega...kaj si nezaposlena pa ti pripada še neke vrste pomoč al kaj...ker sem tudi jaz dobivala starševski pa mi je potekel...pa niso nič poslali...:zmeden::zmeden::zmeden:
lp

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   socialna - o tem sem vam že pisala
21.2.2005 19:12:57   
Teni_
Ja, jaz sem nezaposlena in dobivam že nasplošno socialno pomoč. Zaradi starševskega dodatka, se je v tem času socialna pomoč znižala in sem dobivala 18.000. Zdaj, ko pa mi je poteklo, pa seveda več.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   socialna - o tem sem vam že pisala
21.2.2005 19:14:33   
Anitka
Tudi jaz ti svetujem, da kar vztrajaj pri tem, da ti vrnejo za nazaj. Moji sestri so v začetku nekaj malega preveč nakazovali otroških dokladov, zdaj pa mora vračati. So pa tam res prave barabe!:grrr::grrr::grrr:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   socialna - o tem sem vam že pisala
21.2.2005 19:18:31   
mehurčica
Mojca, kar pojdi tja in naj ti vrnejo za nazaj! Če bi ti 2 meseca preveč dobivala, verjemi, da bi morala vse povrnit!:grrr:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   socialna - o tem sem vam že pisala
21.2.2005 19:20:55   
india
Niti tolarja jim ne pusti, tako kot pravi Mehurčica, ti bo jim z obrestmi morala vrnit!:miska:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   socialna - o tem sem vam že pisala
21.2.2005 19:55:26   
žiža
Tudi jaz imam podobno izkušnjo. Sem dobila odločbo za socialno pomoč (brezposelna, pred nosečnostjo) za celih 6.000sit. Sem napisala pritožbo. Po treh mesecih, ko sem že skoraj pozabila nanjo, sem prejela ugodn odgovor na pritižbo. Tud pomislila nisem da mi bodo tud za nazaj vrnili, pa so mi.
Tako da definitivno napiši pritožbo. Saj mislim da se na vsako odločbo lahko pritožiš in glede da to da napaka ni tvoja imaš vso pravico ukrepati. Vse pritožbe namreč rešujejo na ministrstvu, tako da tvoja izpostava nima nič s tem. Vsekakor pa pritožbo pošlji priporočeno.
Oziroma še preden boš pisala pritožbo se pozanimaj na socialni če ti bodo za nazaj izplačali razliko. Na moji odločbi namreč tud ni nič pisalo in sem bila potem tako presenečena, da sem klicala, da so mi preveč nakazal. Saj sem se bala, da bi potem enkrat to ugotovili pa bi morala vračati. (mal sem bla še blond takrat) :zmeden:
vso srečo pa ne se pustit! :rozica:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   socialna - o tem sem vam že pisala
21.2.2005 20:06:06   
Anonimen
Mojca..a veš kaj..moram to napisati:
SEM TI REKLA!!!!!!!!!

Sorči, morala sem napisati..hihiihihiihihiihi!

P.S. Še Princ se je nasmejal os srca, ko sem mu povedala zate:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   socialna - o tem sem vam že pisala
21.2.2005 20:08:41   
Teni_
Ja,vem ja, da si rekla. Ampak po eni strani mi je bilo logično, potem pa še je kolegica rekla, da je tako dobila, pa sem se sprijaznila. Od zdaj naprej poslušam še samo tisto, kar mi ti poveš. Sem se takoj spomila, da si mi rekla.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   socialna - o tem sem vam že pisala
21.2.2005 21:08:14   
tilka
Mojca, morajo ti povrniti za nazaj. Po Zakonu o upravnem postopku ti pripada nadomestilo (ali karkoli že) s 1. v naslednjem mesecu po vložitvi vloge (izjema je otroški dodatek za novorojenčka, ki ti ga dajo tudi za 3 mesece nazaj, če vložiš do 6. meseca otrokove starosti).
Torej, malo jih opomni na zakone, če so pozabile (ali bi rade pozabile) kaj so študirale...

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?