|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zastoj plodove rasti
10.6.2008 19:55:47   
gogabojan
Pozdravljene. Sm nova tu pa nevem niti če bo to sploh delovalo.
Sm noseča 20 tednovuser posted image , vendar mam en problemuser posted image . Sm bila na PDA in so ugotovili da je v obeh aa uterinih prisotna zareza, kar povečuje tveganje za NACEPLJENO PREEKALMPSIJO in zastoj plodove rasti.

A MI LAHKO KDO RAZLOŽI KAJ SPLOH TO POMENI, IN KAK LAHKO TO VPLIVA NA MOJEGA OTROKAuser posted image .

Že v naprej se vam zahvaljujem za informacijo.

P.S. Lahko pa mi tudi informacijo pošljete na : gordana.d@email.si   . OD SRCA VAM HVALAuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zastoj plodove rasti
10.6.2008 20:38:59   
Anonimen
Čau.

Sem malo pogooglala - poglej na tale link:
http://www.mama.si/forum/viewtopic.php?t=12120&sid=6c2bc426c048fa6c9bacd2501f60de8a

Kaj je NACEPLJENA preeklampsija, pa ne vem in tudi nisem še slišala, bom probala še to najt pa ti potem pošljem link.

Predvsem pa: glavo pokonci! Ti imaš samo povečano tveganje za preeklampsijo, nimaš pa preeklampsije. In če bi jo že imela, spet pride do povečanega tveganja za eklampsijo - ni pa nujno, da do nje pride. In če že do nje pride, spet ostaja le povečano tveganje, da pride do zastoja rasti (to je ena od možnih posledic eklampsije in morajo potem prekiniti nosečnost). Tko da brez panike - ne si sama delat problemov, dokler do teh problemov dejansko ne pride. Ziher je bolje optimistično in pozitivno gledat na stvari.

Tudi sama imam visoko rizično nosečnost in polno nekih možnih komplikacij in zapletov, pa se zaenkat še nič strašnega ni zgodilo - in seveda upam, da se tudi ne bo.

Tako da ti želim, da bo vse v redu, pa pomiri se - s tem boš največ naredila - meni so tudi punce takole napisale, ko sem paničarila.

Lep pozdrav in srečno.

(odgovor članu gogabojan)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zastoj plodove rasti
10.6.2008 20:42:21   
Anonimen
evo, še en link pa si preberi:

http://www.supermami.si/index.php?stran=druga&id=245

lp

(odgovor članu gogabojan)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zastoj plodove rasti
10.6.2008 20:50:05   
ajna12
Zdravo!
Takšen izvid sem tudi jaz imela pri 20. tednih. Ti lahko povem mojo izkušnjo. Pri 1. nosečnosti, s točno takšnim izvidom rodila v 33. tednu zahirano punčko z 1405g, pri meni se je razvila huda preeklamsija.Ležala celo nosečnost, pazila pri prehrani... Punčka zdaj zdrava 6- letnica.

2. nosečnost podoben izvid, rodila v 37. tednu, teža 2750g, zdrava punčka. Moja nosečnost skoraj čist uredu.

Tako, da vidiš, da ne moreš nič v naprej vedeti. Hodi redno na preglede, počivaj, malo slano hrano in predvsem razmišljaj POZITIVNO.
če te pa še kaj zanima pa vprašaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zastoj plodove rasti
10.6.2008 22:39:50   
*Junona*
Držim pesti zateuser posted image

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?