|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hartan in Teutonia vozički
18.2.2005 14:35:58   
Joni
Lepo pozdravljene,

jutri grem gledat vozičke Hartan v Mozirje (Comfort d.o.o.)!

Pa me zanima ali ima katera od vas Hartana in kateri model ali pa Teutonio voziček! Vem, da so dražji, samo rada bi res kvaliteten voziček!

Kje se lahko v Sloveniji, če sploh, vidijo Teutonia vozički? Vem, da jih imajo v Avstriji!

Kakšna je cena Teutonia vozičkov - so povprečno gledano dražji ali cenejši od Hartana?

Ja, pa seveda kako ste zadovoljne z njimi?:)

Vem, da sem natrosila veliko vprašanj - karkoli v zvezi s tem boste vedele, mi boste veliko pomagale!

najlepša hvala!

Joni:metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Hartan in Teutonia vozički
18.2.2005 16:22:30   
polona2
V Avstriji, v Kiki oz. Lutzu imajo Teutonio in včasih imajo te vozičke v akciji, lp!

(odgovor članu Joni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Hartan in Teutonia vozički
18.2.2005 19:31:40   
SISI25
Mi imamo Hartna ampak za dvojčke. Smo zelo zadovoljni.

(odgovor članu Joni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Hartan in Teutonia vozički
20.2.2005 10:51:31   
Pikca
Mi imamo Hartan racer s. Je precej masiven voziček. Pelje se krasno po vseh terenih; tudi po travi, snegu... Je pa razmeroma težek in tudi zložen zavzame precej prostora. Tudi za v shoping ni najboljši, ker ima precej široka zadnja kolesa in ne prideš povsod. Torej: super voziček, razen dveh "pomanjkljivosti": težek za po stopnicah nosit in precej neroden za v avto.
Lp, Pikca

(odgovor članu Joni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Hartan in Teutonia vozički
22.2.2005 11:46:21   
Joni
Lepo pozdravljena Mojca,

sem bila pri uvoznikih v Mozirju (ni problema najdit) - je ena ful prijazna ženska, ki jo prej pokličeš po telefonu, ko prideš tja si vzame čas in vse razloži, nama je bila na razpolago celo uro, tako da sva jo vse vprašala, kar naju je zanimalo in je vse pokazala, kako in kaj! Nimajo trgovine še, imajo pa nek prostor, zgleda kot velika poslovna pisarna, tam imajo potem razstavljene vozičke! Če se zanimaš za SKATER X, jih imajo sedajle še nekaj na zalogi po - 20% na gotovino, kar se pa že lepo pozna! Jaz osebno sem se navdušila za RACER S! Imajo tudi popust -10% na gotovino!

Drugače pa je najbolj iti na njihovo stran www.hartan.net tam boš našla tudi naslov, jaz sem jim pisala mejl (COMFORT d.o.o.) in so mi poslali cenik in pa mini katalog! Drugače cenika ni na internetu, katalog pa je! barve niso problem, ker lahko vse naročiš - trenutno imajo enih 10 barv na razpolago, da lahko kar odpelješ, drugače pa po naročilu!

Sem pa gledala tudi po internetu, če bi naročila direkt iz Nemčije, za enkrat še nisva najdla bistveno ugodnejše variante - verjetno moraš tudi na internetu naletet na akcijo!

Veliko veselja ob gledanju teh vozičkov!

Joni


(odgovor članu Joni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Hartan in Teutonia vozički
24.2.2005 14:30:20   
Joni
Jaz sem se navdušila za RACER S - bomo še malo pogledali, drugače ga bom pa kar tu naročila! Rok imam šele julija, tako da se mi ne mudi ne vem kako! Mi je pa všeč, da imajo tako veliko izbiro barv in še sedaj ne vem katero vzet! To je problem!:)-

Joni:nosecka:

Mojca, a si dobila 20% popusta za skaterja!

(odgovor članu Joni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?