|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo za vzgojiteljico
19.6.2008 8:46:15   
Spark
Naša mala ima fajn vzgojiteljici. Ker je samo še danes in jutri v vrtcu moram pogruntati, kaj naj podarim vzgojiteljicama. Rada bi eno malenkost, samo toliko v zahvalo, ker sta res super.
Imate kako idejo? Aja, obe sta mladi, nekje do maks. 35 let.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darilo za vzgojiteljico
19.6.2008 9:05:36   
Volga
Jaz vedno nekaj, kar se porabi, se pravi eno lepo bonboniero in kavo.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darilo za vzgojiteljico
19.6.2008 9:11:31   
Blacky30
Plišasto rožico z nasmeškom iz BC. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darilo za vzgojiteljico
19.6.2008 9:15:34   
Lenny
Naš dečko je darila za vzgojiteljice naredil sam - s pomočjo seveda. Se mi je zdela prav luštna ideja in upam, da se bodo razveselile njegovega truda.

Kot idejo recimo kakšno majhno moderno keramiko ali pa kaj inovativnega iz steklarske šole v Rogaški.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darilo za vzgojiteljico
19.6.2008 9:20:33   
Mišni
Pri nas so za vzgojiteljico zbirali za skupno darilo, podarili ji bomo bon za masažo ali nekaj takega, kar se meni ne zdi v redu, ker je to njena zadnja skupina pred penzijo in se je na te otroke, ki so tudi zadnje leto v vrtcu, zelo  navezala in se bi mi zdelo bolj primerno, če bi ji podarili nekaj, kar bi imela za spomin nanje.

Bom pa zato eni pomočnici, ki sicer letos in lani ni več v skupini mojega otroka, kupila kakšno verižico ali pa samo skulpturico malega slunčka z dvignjenim rilcem ali kaj podobnega, za srečo in za spomin, ker brez tiste punce pa res ne vem, kako bi v vrtcu zdržali prve dve leti. Njo bom pa vedno ohranila nekje v svojem srcu, prav res.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darilo za vzgojiteljico
19.6.2008 9:46:55   
petruska
Mi smo tudi skupno darili kupili in sicer masažo, za novo leto pa po dve vstopnici za Špas Teater, sta bile zelo vesele. Mislim, da je nekaj za sprostitev najbolj cool.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: darilo za vzgojiteljico
19.6.2008 9:52:39   
popi
Mogoče kakšna ideja za darilo športni trenerki?
lp

_____________________________

Pleši na glasbo,ki jo slišiš.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: darilo za vzgojiteljico
19.6.2008 11:32:04   
aljuška
mi smo pa naredili albumček ( oz. 2 albuma za 2 vzgojiteljici ) z :osebnimi risbicami otrok, njihovim posvetilom, dodali smo njihove fotografije ( ki smo jih izrezali in naredili kolaž ) in vse to zvezali skupaj z barvno lepenko, polepili smo školkice okoli, zavili v celofan in dali gor še lavando ( sivko ). Obe vzg. sta bili zelo presenečeni in ful veseli, mi pa tudi, pa še režali smo se zraven ko sta brale ''posvetila'' otrok..user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: darilo za vzgojiteljico
19.6.2008 12:10:50   
TIA22
Jaz sem naredila verižice in ene račke za spomin iz gipsa, pa so me gledale kot da sem iz marsa padlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: darilo za vzgojiteljico
19.6.2008 13:14:45   
urška
pri nas pobirajo za obe po 10€. torej bo skupaj tega denarja 170€.  in me zdej sprašujejo kaj naj kupimo.user posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: darilo za vzgojiteljico
19.6.2008 13:25:43   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: popi

Mogoče kakšna ideja za darilo športni trenerki?
lp


Ja, pojdi v Lj v Lush (to je ena naravna kozmetika) in ji kupi kakšno uno masažno ploščico, imajo ene prav za športnike, za mišice masirat.

Pa na netu jo tudi lahko naročiš. Tisto je fajn darilo, predvsem precej IN.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: darilo za vzgojiteljico
27.6.2008 8:15:53   
malika
Jaz sem jim naredila mobile iz keramičnih lončkov. Mala dva sta diktirala barve, jaz pa barvala, pa vezala, pa... Upam, da jim bo všeč.



_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?