|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sab simplex-kdaj primejo?
20.6.2008 16:33:40   
nia5
Cao, zanima me kdaj začnejo kapljice sab simplex učinkovat ( če sploh ), zdaj uporabljamo te izključno 4 dni, pa ni napredka in me zanima če še jih naprej uporabljam da bi prijele ali naj probam kere druge ( npr. Antiflat, koroške ne primejo )? Pa zakaj hudiča se ti krči ful močneje pojavijo zvečer, čez dan jo namreč ( stara je en mesec ) ne mantra skoraj nič, zvečer po osmi uri pa samo čakamo v strahu kdaj se bo začelo. Boge naše štručke da morejo to bolečino prenašat, to ni feruser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sab simplex-kdaj primejo?
20.6.2008 17:01:45   
j6
Moja izkušnja je taka, da pri nekaterih otročkih sploh nobene kapljice ne primejo, zvečer jih pa zvia zato, ker so utrujeni od  celega dne, so polni vtisov, tudie so buni samo eno uro. V BISTVU  naj bi bili krčki nekako način kako otroček sprošča stres. Mojo prvorojenko je zvijalo praktino do 4 meseca in ni pomagalo nič. še najbolje je bilo če sem jo guncalana telovadni žogi.. PA mamica se mora čim bolj sprostiti in pač počakati da to obdobjemine.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sab simplex-kdaj primejo?
20.6.2008 17:12:42   
Nasy
To je čist odvisno od otročka, na žalost morš glih probat, če ji kaj pomaga, enim ne pomaga nič. Nam na srečo so pomagale Sab simplex, ki sem ji jih dajala skor pred vsakim dojenjem. So pa bili krčki najprej popoldne, začelo se je okoli štirih, potem pa so se nam zamaknili v večerne ure-okoli osmih. Mi smo celo tako prakticirali, da smo ji dali manj kapljic pred dojenjem in potem >prišparane< dali, ko je bilo najhuje. Pri nas se je to obneslo dokaj dobro. No, pri 2,5 mesecih je zvijanje prenehalouser posted image Ene hvalijo tudi koroške kapljice pa italijanske..nam italijanske niso nič nucale.

Srečno, pa da vam minejo hitro tile zoprni krčki!


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu j6)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?