|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čaj za odžejat
23.6.2008 14:04:05   
nia5
Zanima me če dajete v tej vročini svojimuser posted image za pit čaj, čeprav so polno dojeni. Meni se zaenkrat zdi da moja mesec dni stara pupa ne potrebuje dodatne tekočine, saj se čez dan malce pogosteje dojiva ampak nočem pa da bi gratala dehidrirana. Kateri čaj priporočate in kakšne temperature mora bit (verjetno mlačen ali topel)? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čaj za odžejat
23.6.2008 14:16:08   
Srčekgirll
Komot daš čaj. Jst tud polno dojim pa mu dam včasih malce prekuhane vode al pa čaj ( zmešam: kamelco pa janež in kimelj) popije pa odvisno, časih ful včasih pa sam tolk da ustence namoč.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čaj za odžejat
23.6.2008 14:59:06   
Lejči
Jaz jo samo bolj pogosto dojim,da ni žejna. 

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čaj za odžejat
23.6.2008 16:12:18   
Anonimen
Zanima me če dajete v tej vročini svojimuser posted image za pit čaj, čeprav so polno dojeni.


Ne. Niti v vecji vrocini ne.

(odgovor članu nia5)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čaj za odžejat
23.6.2008 16:20:43   
Ancy
Če je otrok polno dojen naj ne bi bilo potrebe po dodajanju tekočin, v praksi pa menim da morate starši presoditi ali je dodaten vnos potreben... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čaj za odžejat
23.6.2008 22:18:19   
Naja30
Priporočam samo, da jim namesto čaja dajete prekuhano vodo. Jaz sem svoji z uvajanjem GH začela dajat hippov čaj, ki je malo slajen in mi še danes pri 18m ne pije vode.user posted image  Mora biti vsaj malo sladka tekočina, drugače noče pit.

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čaj za odžejat
23.6.2008 22:23:52   
selma2
Meni je pediatrinja rekla, da je dobro če otrok v tej vročini pije prekuhano vodo ali tisto kupljeno za dojenčke. Sam moj je star 5 mesecev. 

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čaj za odžejat
23.6.2008 22:27:04   
bondi
Naša pupa ima 2 meseca in pol in ji že od tretjega tedna dodajam malo čaja za žejo. Je polno dojena, vendar ji vseeno paše. Ful lepo raste in se razvija, tako da mislim, da ni prav nobene škode. Pije pa Hippov Komarček.

lp

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čaj za odžejat
24.6.2008 12:05:41   
Taula
Moja žabi pije Hippov komarček.user posted image  Zadnje dneve ga popije ful.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu bondi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čaj za odžejat
26.6.2008 10:30:01   
andrejkam
Mene pa zanima, a jim date po žlički ali stekleničko.
Hvala.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čaj za odžejat
26.6.2008 10:44:24   
Taula
Steklenički, ker ga popije na dan tudi 100 ml.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čaj za odžejat
26.6.2008 10:46:31   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Komot daš čaj. Jst tud polno dojim pa mu dam včasih malce prekuhane vode al pa čaj ( zmešam: kamelco pa janež in kimelj) popije pa odvisno, časih ful včasih pa sam tolk da ustence namoč.



Kaj je to "kamelco"?

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čaj za odžejat
26.6.2008 12:19:48   
*tajda*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga




Kaj je to "kamelco"?



Volga, verjetno je mislila napisat kamilica ali po latinsko Matricaria chamomilla. To je zelišče. Upam da si zdaj razumela. Se je pač zmotila pri pisanju.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čaj za odžejat
26.6.2008 12:49:25   
pizamca
kamelca rečejo ljubljančani... kot npr. per user posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čaj za odžejat
26.6.2008 13:42:08   
tweetek
kamelca rečemo tudi v Selški doliniuser posted image .... Jaz dajem pa našemu pobu zadnji teden bebe čaj (mešanica kumine, komarčka in janeža), nesladkanega po aventovi steklenički z  najmanjšim cucljem - se mi zdi da mu kar paše čeprav je polno dojen. Stari smo pa en mesec...

(odgovor članu pizamca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: čaj za odžejat
27.6.2008 6:48:24   
inesc
Tudi moj škratek je polno dojen, vendar mu dajem Hippov čaj proti krčkom. Star bo 3 mesece. Pije ga po steklenički, čeprav sem bila sprva proti temu, vendar ga popije okoli 100 ml in bi bilo po žlički malce dolgo.. Mi gre pa malce v nos, ker pri meni noče piti iz stekleničke, pri očkotu in omici pa pije...



_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: čaj za odžejat
27.6.2008 9:27:05   
Anonimen
Tudi moj sine je polno dojen in v tej vročini se pač večkrat doji. Mu pa tudi večkrat na dan ponudim vodo (v magičnem lončku s slamico) in naredi par požirkov, več pa ne.

(odgovor članu inesc)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: čaj za odžejat
27.6.2008 20:11:13   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: inesc

Mi gre pa malce v nos, ker pri meni noče piti iz stekleničke, pri očkotu in omici pa pije...



user posted image user posted image user posted image Moja je ista. Sicer ne s čajčkom ampak z izčrpanim mlekom. Če da ati, spije na mah, če da mami, potiska ven fleško in se obrača proti ziziuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
27.6.2008 20:41:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zofy)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?