|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pri katerih vozičkih....
28.6.2008 12:06:34   
mango banana
gre naslanjalo v čisto vodoraven položaj,da nam ne bo potrebno kupovati še košare?

_____________________________

Romance is the fuel that keeps love burning hot.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pri katerih vozičkih....
28.6.2008 12:15:47   
potepinček
Hauck jeep

(odgovor članu mango banana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pri katerih vozičkih....
28.6.2008 12:25:55   
AnciM
quinny freestyle

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pri katerih vozičkih....
28.6.2008 12:30:05   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: potepinček

Hauck jeep


Zdaj sem šla na google gledat kak voziček je to in mi je tole ven vrglo http://www.youtube.com/watch?v=M3SqYF8JVic

Kolk je resnice v temuser posted image . Drugače sem že slišala zgodbe iz prve roke in tudi videla kolk so lahko nevarni vozeki na 3, ampak tole me je vseeno šokiralo

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pri katerih vozičkih....
28.6.2008 12:55:41   
*tajda*
Zgleda ful nestabilen voziček,mi je pa lupinica na vozičku čist mimo.user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pri katerih vozičkih....
28.6.2008 12:56:19   
*tajda*
Maxi cosi mura gre čist v vodoraven položaj.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pri katerih vozičkih....
28.6.2008 12:57:16   
Muklla
Hartani.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pri katerih vozičkih....
28.6.2008 16:09:51   
Vrtnica79
Hocco.

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Muklla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pri katerih vozičkih....
28.6.2008 17:40:08   
mamm
mi mamo quinny freestyle, pa ga nikakor nebi mogla takole na izi prevrnt, tega vozička ne poznam, z našim pa sem zelo zadovoljna in ga nebi zamenjala, gre v vodoravni položaj, lupinica pa se montira posebej. pojdi v trgovino in sprobaj pa boš vedela iz prve roke!

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pri katerih vozičkih....
28.6.2008 18:50:31   
*bubi*
Praktično vsi vozički, ki so opredeljeni kot kombinirani vozički oz. Kombikinderwagen, če po tujih straneh brskaš.

V vsakem primeru pa je zelo praktična vsaj mehka torba, ki jo daš na poležan športni del. Nekateri vozički imajo to v kompletu, pri drugih lahko kupiš posebej ali pa kar kako univerzalno.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu mango banana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pri katerih vozičkih....
28.6.2008 21:55:06   
ježek
Peg Perego SWITCH.user posted image user posted image user posted image  Tukaj si ga oglej:http://www.mami.si/si/pliko-switch-tango-i7198.shtml
Lahko ga spustiš čist v vodoraven položaj, pa še obrneš ga lahko, da vidiš otroka.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pri katerih vozičkih....
28.6.2008 22:06:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: potepinček

Hauck jeep


Zdaj sem šla na google gledat kak voziček je to in mi je tole ven vrglo http://www.youtube.com/watch?v=M3SqYF8JVic

Kolk je resnice v temuser posted image . Drugače sem že slišala zgodbe iz prve roke in tudi videla kolk so lahko nevarni vozeki na 3, ampak tole me je vseeno šokiralo


user posted image  Kako gre tak voziček lahko sploh v prodajo? user posted image  user posted image

Sama imam Quinny Freestyle 3xl Comfort in je zelooo stabilen! user posted image  Naslonjalo gre v popolnoma vodoraven položaj. user posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?