|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Drgnjenje zapestij in gležnjev
29.6.2008 14:05:30   
klarisima
Moja skoraj 7-mesečna pupa si večkrat dnevno in tudi ponoči drgne zapestja in gležnje (zvija roko oz. nogo okrog druge roke oz. noge). Včasih si drgne tako močno, da je vse rdeče in vneto user posted image

Na teh mestih sem opazila, da ima malce bolj suho kožo in zato ji mažem čez dan z Bepantenom, pred spanjem pa z olivnim oljem.
Posledično ima zaradi tega čez dan nogavičke, le ko zaspi jih dam dol, da nogica malo zadiha user posted image

Se pa že par dni dohaja, da se ob cca. 4h zjutraj zbudi in drgne zapestja kot da ima mravlje na njih. Danes ponoči sem ji zato dala nogavičke še na rokice user posted image

Ju3 gremo k P se pokazat, ampak vseeno me zanima, če se je kateri kaj podobnega dogajalo, kaj je bilo narobe oz. na kaj so alergični (nismo jedli nobene nove hrane sploh pa ne alergene) in kako je zgledalo zdravljenje.

Hvala za vse odgovore user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Drgnjenje zapestij in gležnjev
29.6.2008 15:24:27   
Vrtnica79
Kaj pa če ji je samo vročeuser posted image  in jo pol od potenja srbiuser posted image




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Drgnjenje zapestij in gležnjev
29.6.2008 17:24:53   
klarisima
Ni od vročine user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Drgnjenje zapestij in gležnjev
30.6.2008 11:12:27   
Vrtnica79
In, kako ste zrihtali? Od česa so izpuščaji?





_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Drgnjenje zapestij in gležnjev
30.6.2008 11:34:44   
klarisima
Hvala, da se oglašaš. Kot vidiš, si ti edina, ki je karkoli sploh napisala
                                
                                        user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pediatrinja dela popoldan, tako da se bova šli zvečer pokazati. Je pa zanimivo, da je danes zjutraj dobila po prsnem košu in malo po bedrcah vse rdeče pike in enih par velikih otečenih pik, kot da bi jo mravlja pičila. Včeraj tega ni bilo.
Sumim na 6. bolezen (ker je tako pogosta) ampak vročine nismo zaznali user posted image

Hvala bogu je mala ful dobre volje in se razen, ko je zaspana, ne praska.
Bomo vedeli zvečer.




_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Drgnjenje zapestij in gležnjev
30.6.2008 15:55:35   
Vrtnica79
Aha, pol pa le poročaj kaj je bilo. Mogoče pa je res "samo" 6. bolezenuser posted image



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Drgnjenje zapestij in gležnjev
30.6.2008 18:41:01   
klarisima
Kot zakleto je delala danes zjutraj, a po urniku bi morala delati popoldan user posted image
Bomo šli pa ju3 zjutraj.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Drgnjenje zapestij in gležnjev
1.7.2008 17:45:03   
Vrtnica79
In.............. kako je bilouser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Drgnjenje zapestij in gležnjev
1.7.2008 22:13:24   
Pikapoka1
Hm zanimivo, moj je 14 dni preden je dobil 6. infekcijsko zvečer nervozno drgnil stopalca in včasih tudi jokal...pol je prišla vročina,...in pol pikel ki so ga strašno srbele. Potem pa nič več drgnjenja...
kdo ve, mogoče je to, to...
samo če ni imela vročine, pol ni 6. inf.
lp

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Drgnjenje zapestij in gležnjev
3.7.2008 8:29:07   
klarisima
Drgnjenje je tipično za alergijo, pravi moja P.
Vendar ne vemo na kaj je alergičnauser posted image
Zdaj bova pisali kaj papamo in v petek kontrola.
Drugače pa sva dobili Fenistil gel in kapljice in danes je že lepše spala user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu Pikapoka1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Drgnjenje zapestij in gležnjev
3.7.2008 12:47:46   
Anonimen
moja je dobila pike od nivea šampona oz. ko sva uporabili katerikoli izdelek od niveje. tako da sedaj ne uporabljava nič od tega. pa ko so vsi govoril kak je kivi zdrav pa koliko vitaminov ima sm ji pa dala jogurt s kivijem pa sva ble spet pikčaste. tko da tud to nava več.

(odgovor članu klarisima)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Drgnjenje zapestij in gležnjev
3.7.2008 13:02:33   
Paštetka
Kivi je eden bolj alergenih živil, zato se uvaja po 1. letu. Najbolj alergene so tiste drobne črne pikice - kao koščice ali kako se jim reče. Drugače je pa kivi zelo zdrav in z veliko vitamina C. In skoraj vsa živila, ki imajo ogromno vit. C so precej alergena: jagode, agrumi... in znajo povzročati krče. Vendar, če je nekaj za odraslega zdravo, še ne pomeni, da je za dojenčka tudi user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 3.7.2008 13:04:11 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Drgnjenje zapestij in gležnjev
3.7.2008 13:19:28   
Anonimen
Paštetka hvala ti za pojasnilo, sem tud potem pogruntala sama ampak kaj ko ti eden pravi tko drugi drugače za eno in isto stvar. pol pa vedi kaj je prav in kaj ne. pa sej se sproti učiš na svojih napakah.
drugače je pa zdrava kot dren do sedaj razn to dvoje ni bla še nič bolna (morm potrkat). je pa tud zlo pridna sploh ne veš da jo imaš. že od rojstva mi je spala ponoč skor več kot 6 ur skupi, po dveh mesecih je pa začela po 12 ur skup, stem da pa podnev sam po 15 min. pa glavno da ponoč pa da je zdrava.
se ti pa še enkrat oproščam ko sm te na drugmu forumu narobe zastopla.

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Drgnjenje zapestij in gležnjev
4.7.2008 19:04:12   
klarisima
Alergični smo na hruške user posted image user posted image user posted image zaenkrat. Upam, da mine user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dotik vpliva na dojenčkov genetski zapis
Objemi, poljubčki, nošenje po rokah in nežnost, ki jih starši nudimo svojim dojenčkom, jim ne daje zgolj občutka varnost...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?