|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj jesti
4.7.2008 0:08:26   
Spark
Moja mala je napolnila 8 mesecev. Kar se tiče goste hrane, je katastrofa. Tamala se še vedno največ naje pri dojenju. Goste hrane pa nekako noče veliko pojesti. Nekako ji še najbolj teknejo tiste kupljene kašice in to samo sadne. Pa še to ne vedno.
Glede na to, da bi si počasi želela odvadi dojenje in da končno preidemo na gosto hrano, vsaj večji del obrokov, sploh ne vem, kaj naj naredim.

Pa dajte mi še povedati, kaj vse pripravljate svojim osem mesečnikom, da jedo. Zdi se mi da sploh ne vem, kaj naj ji še dam za jesti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
4.7.2008 0:15:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj jesti
4.7.2008 7:47:31   
kristinaj
naša je pri 8m jedla vse kar lahko 8m jedo....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj jesti
4.7.2008 11:37:00   
Paštetka
VSe, tudi pripravljeno normalno kot za družino. Izvzeto je bilo: svinjsko meso, konzerve, jagodičevje, citrusi, beljak, kivi, smokiji ipd.

Takrat, ko se boš odločila ukinit dojenje, Ji pač ne daš enega obroka in ko bo lačna bo že jedla doma kuhano kašico. Če boš pa popustila, bo pa pač ... se dojila

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj jesti
6.7.2008 15:32:45   
martita
Jah, lahko je govort mamicam, katerih dojenčki fino vse papajo. Jaz te popolnoma razumem, saj smo tudi mi v enaki situaciji. Naša frajla zelo zelo počasi sprejema GH. Uvajamo že 2,5 m in še nismo popolnoma nadomestili celega obroka. Jaz sem se počasi že nehala sekirat. Vsi otroci prej ali slej začnejo jesti, tako da brez skrbi, tudi naši dve bosta. Zadnjih 14 dni je situacija pri nas malenkost boljša. Vsak dan zmažemo malo sadja, zvečer mlečno kašico, vmes pa še kdaj malo zelenjavice. Količine so majhne, za 1 dcl že veselo ploskamo. Pri dobrih 8 m ima še vedno najraje mamino mleko.user posted image

Kar pogumno naprej, ponujaj ji kar vidiš , da ji je vsaj malo všeč. Naši sprva ni bilo všeč nič, tako da sploh nisem mogla zbirat. Bo pa hrana na začetku malo enolična, ko bo osvojila več različnih stvari., pa bodo jedilniki bolj bogati.

Srečno!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj jesti
6.7.2008 15:40:30   
Solero
Čim bolj pogosto mu/ji ponudi gosto hrano in čim manjkrat dojko. Pa kdo drug še naj prevzame hranjenje, da ga ne bo povezoval-a le s tabo.

Uvajanje je pač postopek, ki traja dalj časa. Ma ne se sekirat, glavno je, da se otrok normalno razvija in napreduje, in ni važno, ali po banani ali po goveji juhici. Za vse je še čas.

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj jesti
6.7.2008 15:56:18   
Anonimen
Tamala se še vedno največ naje pri dojenju. Goste hrane pa nekako noče veliko pojesti.4




To obdobje je trajalo do enega leta.

Pocasi, pocasi, za vse bo prisel pravi cas :).

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj jesti
8.7.2008 23:08:29   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Tamala se še vedno največ naje pri dojenju. Goste hrane pa nekako noče veliko pojesti.4




Pocasi, pocasi, za vse bo prisel pravi cas :).


s strinjam

tvoje mleko je še vedno super!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?