|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Špikanje v jajčnikih
16.7.2008 11:24:00   
Anonimen
Zanima me, če je bilo še pri kateri tako, da sta s partnerjem imela začitene odnose (kondom) pa jo je takrat, ko bi morala priti M, špikalo v jajčnikih, utrujena, M pa od nikoder??

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 19.7.2008 14:32:48 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Še katera?
16.7.2008 11:33:15   
*Junona*
To so lahko tudi znaki PMS-a.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Še katera?
16.7.2008 11:41:17   
Anonimen
če kondom ni počil. . pol. . . . 

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Še katera?
16.7.2008 12:04:56   
Anonimen
se strinjam, če kondom ni počil... je verjetnost za user posted image 0%

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še katera?
16.7.2008 13:01:38   
talika81
tudi jaz se pridružujem mnenju, da če kondom ni počil, pol user posted image  ne more bit ... edino, če sta še mela kdaj drugič nezaščiten odnos ...

lahko pa ti tud hormoni nagajajo in zaradi tega nimaš M...

če pa si v dvomih in M ne bo, pa ti jaz svetujem , da nardiš test, pa boš 100 % vedela, na čem si ... 

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?