|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vpis v dva vrtca, ali lahko?
1.4.2008 22:35:29   
Romcka
kukuc:=) eno zelo laicno vprasanje..smo precej novi v tem poslu...za naso deklico smo oddali vloge za vpis v dva vrtca (torej Pedenjped - v tri enote in Oton Zupancic- v dve enoti)...in seveda cakamo ali bomo sprejeti..user posted image
Moje vprasanje pa je - Ce bomo slucajno sprejeti v oba vrtca, ali ju lahko tudi vpisemo v oba?
Zadeva je taka, da zaradi svaka in njegove drage, se ne vemo kje bo tasca cuvala naso tamlajso deklico...pa bi radi dali starejko v vrtec, ki nam bo bolj 'usput'..
da zdaj prevec ne dolgovezim..do poletja 1x bomo vedeli...
samo vpisi so pa prej ne?
evo ce katera pozna odgovor, bom zelo hvalezna
lepo nocko zelim
R


_____________________________

mi pa imamo dve sončici: Kajo in Nejo:)

http://krizajcki.moj-album.com/

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vpis v dva vrtca, ali lahko?
2.4.2008 7:31:01   
debeluška
Seveda da lahko mi smo tudi vlogo dali za dva vrtca. Meni so rekli da v začetku meseca maja bom dobila obvestilo ali je moj otrok sprejet ali ne.

lp 

(odgovor članu Romcka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vpis v dva vrtca, ali lahko?
2.4.2008 7:38:36   
metkica1
Lahko vpišeš v dva vrtca potem pa enostavno v enem odpoveš.
Tudi jaz sem mojo vpisala v dva, oziroma v enega jo še bom, sedajle ko bo vpis (pri nas so v aprilu).

(odgovor članu debeluška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vpis v dva vrtca, ali lahko?
2.4.2008 9:01:17   
lelaval
Lahko. Midva sva pri starejših 2 oba vpisala v 2 vrtca. Hči je bila sprejeta v oba vrtca, sin pa le v enega, zato sva jo potem iz enega izpisala.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vpis v dva vrtca, ali lahko?
2.4.2008 9:10:57   
frutka_
V MB jih več ne moreš vpisati v več vrtcev. Kako je za LJ občino pa žal ne vem.
Gre predvsem za logistične razloge. Starši otroke vpisujejo v več vrtcev, s tem "navidezno" zasedejo mesto, vrtec formira skupine, otrok pa nato ni. Mesta so zasedena. Drugi straši pa izpadejo. Upam, da si razumela. user posted image
Nekateri starši niti ne javijo, da so se odločili za drugi vrtec. user posted image
V MB so vpisi naslednji teden. Konec junija so skupine formirane in seznami otrok zunaj.
Mislim, da se boste morali prej odločiti.user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vpis v dva vrtca, ali lahko?
2.4.2008 12:53:49   
Naja31
Mislim, d ane moreš vpisati otroka v dva vrtca.
Pa saj do junija, ko so vpisi, se botse že zmenili kateri je pravi.

ali pa boste sprejeti samo v enem, in potem te dileme ne bo več. user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vpis v dva vrtca, ali lahko?
9.7.2008 8:01:08   
Sanjaaa
Ojla punce - sem čist nova in prebiram teme, ki so zelo zanimive. Pri nas ni bilo mogoče otroka vpisat v 2 vrtca hkrati. K sreči smo uspeli in smo sedaj dobili mesto, drugače bi tud bila tašča spet tista, ki bi nam čuvala našo ta malo. Ni pa mi jasno zakaj težave s svakom?

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Naravno in sočutno odvajanje od plenic
Pri odvajanju od plenic ne gre toliko za to, kdaj so otroci razvojno pripravljeni biti brez plenic, ampak bolj za to, kd...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?